$
פרסום ושיווק

דוד ביטן: "המסמך של תאגיד השידור החדש מלא בסתירות וחורים"

יו"ר הקואליציה האשים את התאגיד "כאן" כי השתמש בלוביסטים נגדו אישית וכי אינו אמין. זאת בתגובה להצהרת התאגיד כי הוא מוכן לעלייה לשידור במקום רשות השידור כבר בתחילת ינואר

רוני זינגר ואלירן מלכי 16:5426.10.16
יושב ראש הקואליציה ח"כ דוד ביטן אמר היום (ד') על מסמך המוכנות שהציג תאגיד השידור הציבורי "כאן" כי "המסמך של התאגיד מלא בסתירות וחורים מי שמשתמש בלוביסטים ועובדים כנגד יושב ראש הקואליציה באמצעות כספי ציבור וסוגר עסקאות פוליטיות אזי לתחשיביו אין ולו קמצוץ של אמינות וכמובן שאיני מסכים אתו. המכתב של התאגיד נועד ליצור מראית של עובדה מוגמרת, בעוד שעל כשלון הקמתו, שבו אשמה הנהלת התאגיד, כולנו משלמים את המחיר".

 

אתמול הודיע התאגיד "כאן" לראש הממשלה ושר התקשרות בנימין נתניהו ולשר האוצר משה כחלון כי הוא מוכן לעלייה לשידור במקום רשות השידור ויוכל להתחיל את שידוריו בתחילת ינואר 2017. במסמך המוכנות מצוין כי 535 עובדים כבר חתמו על חוזי עבודה, 56% מהם הינם עובדי רשות השידור בפירוק, 80 עובדים נוספים נמצאים בהליך גיוס מתקדם ועובדים נוספים מצויים בשלבי מו"מ. ביום הפתיחה ב-1 בינואר תעמוד מצבת כוח-האדם על כ-700 עובדים, שתאפשר שידורי טלוויזיה, רדיו ודיגיטל ותפקוד מלא של התאגיד. התאגיד טרם חשף את לוח השידורים שלו אך לטענתו הלוח יכלול דרמה, בידור, תרבות, מורשת, תחקירים, העשרה וספורט, וזאת לצד שידורי חדשות ותכניות בענייני היום.

משרדי התאגיד החדש משרדי התאגיד החדש צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x