$
פרסום ושיווק

ויליפוד מורידה מהמדפים תרסיס שמן קנולה בגלל "ריח לוואי לא אופייני"

בהלת הסלמונלה והליסטריה גרמה לחברה להודיע על ריקול למוצר למרות שהיצרן שלו הודיע כי אין כל סכנה בריאותית בצריכתו. ויליפוד: "מבצעים החזרה יזומה רק למען הספר ספק - ולצורך בירור מקור הריח"

נורית קדוש 20:2418.08.16

הבהלה שאוחזת ביצרני המזון וביבואנים, נוכח גל הריקולים על רקע חשש מסלמונלה וליסטריה, גורמת כעת לחלקם לנקוט משנה זהירות ולהודיע על החזרה יזומה (ריקול) של מוצרים - גם כשאין מאחורי המהלך חשש בריאותי ממשי. ויליפוד, יבואנית המזון הודיעה היום (ה') על קריאה להחזרת תרסיס שמן קנולה בגלל "ריח לוואי לא אופייני".

 מהחברה נמסר כי ״בחלק ממוצרי תרסיס על בסיס שמן קנולה 156 מ"ל (ברקוד 7290108500370), המסומנים בתאריך אחרון לשימוש - מאי 2018, נמצא ריח לוואי לא אופייני למוצר. יצרן השמן, יוסנט גידה מאיזמיר בטורקיה, ערך בדיקות למוצר והודיע לחברה כי אין כל סכנה בריאותית בצריכתו. יחד עם זאת, למען הסר ספק, החברה מבצעת החזרה יזומה ובדיקות נוספות לבירור מקור הריח.

 

השמדת משטחי קורנפלקס נגועים בסלמונלה ביוניליוור. התחילו את ההיסטריה השמדת משטחי קורנפלקס נגועים בסלמונלה ביוניליוור. התחילו את ההיסטריה צילום: רפופורט-חברת החדשות הפרטית

 

מהחברה נמסר עוד כי התקלה אותרה בבדיקה פנימית ומיד עם איתורה ניתנה הנחיה לחסום למכירה את כל המלאי המאוחסן אצלה, כמו כן ביצעה החברה בדיקה במוצרים מהסדרה החשודה ובה עלה כי אכן קיים ריח לוואי לא אופייני בחלק מהמוצרים.

 

החברה דיווחה על פרטי התקלה למשרד הבריאות ופועלת בתאום ועל פי הנחיותיו. צרכנים מתבקשים לא להשתמש במוצר זה ולפנות למוקד שרות הלקוחות של חברת וילי-פוד לבירורים ופרטים נוספים.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x