$
פרסום ושיווק

לא רק קורנפלקס: גם דגני קוקומן יוצרו בקו הנגוע בזיהום ולא נשלחו לחנויות

יונילוור חושפת לראשונה את המוצרים ומספרי הייצור שעברו בקו הייצור המזוהם של תלמה. החברה הדגישה כי כל מוצרי הדגנים של תלמה שנמצאים על המדפים ובבתים בטוחים לשימוש

נורית קדוש 08:2202.08.16

לא רק קורנפלקס. גם דגני קוקומן של תלמה יוצרו בקו הנגוע בזיהום ולא נשלחו לחנויות. כך עולה מדיווח של יוניליוור, החושפת לראשונה את המוצרים ומספרי הייצור שעברו בקו הייצור המזוהם. הסיבה לסירובה של יוניליוור לחשוף את מספרי הייצור של המוצרים הנגועים בסלמונלה נחשפת. ביוניליוור דיווחו כי רק קורנפלקס תלמה יוצרו בקו הנגוע בסלמונלה, אך הסתירו כי גם דגני קוקומן לילדים עברו באותו קו ייצור.

 

אלו המוצרים שנעצרו במפעלנו ולא יצאו אל השוק:

מדובר בקורנפלקס של אלופים, 750 גרם מתאריך ייצור 260616 עד 270616, סימון מכונה B. קורנפלקס בד"ץ, 750 גרם, מתאריך ייצור 230616 וגם 270616 עד 290616, סימון מכונה B. בנוסף, מתגלה כעת כי גם צדפים קוקומן, 750 גרם מתאריך ייצור 290616 עד 300616, סימון מכונה B לא שווקו על רקע הזיהום.

 

קוקומן קוקומן

 

״בהמשך להודעות קודמות שלנו, ומתוך רצון להרגיע את צרכנינו, אנו מפרסמים את פרטי המוצרים של דגני תלמה שנארזו בקו האריזה בו נמצא זיהום, לפני כחודש״. הודיעה יוניליוור הבוקר. ״מוצרים אלו נעצרו לשיווק ולא הגיעו אל החנויות ואל הצרכנים.

 

אנו שבים ומדגישים כי כל מוצרי הדגנים של תלמה שנמצאים על המדפים ובבתים בטוחים לשימוש״. יוניליוור חזרה בהודעתה על כך על פי הנהלים המחמירים של החברה, כל סדרת ייצור נבדקת ונכנסת להמתנה. מוצרים אלו אינם יוצאים לשיווק עד קבלת תוצאות הבדיקות של אותה סדרת ייצור, המאשרות כי הכל תקין. במידה ומתגלית תקלה הסדרה לא משווקת לחנויות וכך היה במקרה זה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x