$
פרסום ושיווק

ערוץ הספורט נשאר ב-HOT

לאחר שבחברת הכבלים איימו בפרידה מ-RGE, בעלת ערוץ 'ספורט 5', לטובת ערוצי הספורט שבבעלות אבי בר הגיעו החברות להסכמה וחתמו היום על המשך שיתוף פעולה ארוך טווח

אלירן מלכי 13:1928.07.16

קבוצת RGE, בעלת ערוץ הספורט ׳ספורט 5׳, וחברת הכבלים HOT חתמו היום (יום ה׳) על המשך שיתוף הפעולה ביניהם בהסכם ארוך טווח. כמו כן, במהלך החודש הקרוב יעלה ערוץ חדש יעודי לשידורי האולימפיאדה ב-HOT.

 

בחודשים האחרונים התנהל מאבק הפחדות בין RGE ל-HOT אשר במסגרתו פנתה HOT לאבי בר, מנכ״ל ערוץ הספורט בעבר והבעלים הנוכחיים של ערוץ 20 ובדקה מולו את האפשרות להחליף את ערוצי הספורט של RGE בערוצי הספורט אשר בבעלותו. בר ו-HOT אף החלו להריץ 4 ערוצי ספורט ניסיוניים והוסכם כי במידה ויהיה אור ירוק לעסקה, בר יצטרך לספק את הערוצים במסגרת זמן מצומצמת של מספר ימים. HOT אף פנתה למועצת הכבלים והלוויין וקיבלה אישור להחליף את ערוצי הספורט של RGE.

 

ב-RGE לא מיהרו להתרגש מהטקטיקות של HOT מאחר ובר לא מחזיק בשום זכויות שידור המהווים תחליף לערוצי הספורט של RGE. בסופו של יום, כל השחקנים על המגרש ידעו ש-RGE תישאר בHOT, אך השאלה היחידה היא מה המחיר שהחברות יסכימו עליו מאחר ובשנה האחרונה ההוצאות של RGE על זכויות השידור התייקרו והיא לא יכלה להמשיך בתנאי החוזה הישן.

 

החברות סירבו לחשוף את מחיר העסקה.

 

 

מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין צילום: רמי זרנגר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x