$
פרסום ושיווק

מגה החדשה: הרשת שעברה לבעלותו של נחום ביתן מתחילה בגיוס 400–500 עובדים

בשלטים שנתלו בימים האחרונים בסניפים נכתב "דרושים עובדים במגוון תפקידים: במחלקות השירות, קצבייה, ירקות, קופות, סדרנות ועוד". למתאימים הובטחו משמרות נוחות, תנאים טובים ועבודה לטווח הארוך

נורית קדוש 06:5305.07.16

לאחר שעברה לבעלותו של נחום ביתן, רשת מגה מתחילה לגייס עובדים חדשים. בשלטים שנתלו בימים האחרונים בסניפים נכתב "דרושים עובדים במגוון תפקידים: במחלקות השירות, קצבייה, ירקות, קופות, סדרנות ועוד". למתאימים הובטחו משמרות נוחות, תנאים טובים ועבודה לטווח הארוך.

 

בטקס העברת הבעלות שהתקיים ביום חמישי במטה מגה בראש העין, אישר ביתן את דברי יו"ר ועד העובדים אייל אלי ואמר כי בכוונתו לקלוט 400–500 עובדים, שיתווספו ל־3,500 עובדי מגה ב־127 סניפי הרשת. ביום שישי עברה מגה לפעול תחת בעלות ביתן, בעלי רשת יינות ביתן.

 

עם העברת הבעלות קיבל על עצמו ביתן אחריות להוצאות הרשת המסתכמות בעשרות מיליוני שקלים בחודש. זאת בנוסף לתשלום עבור הרכישה של 455 מיליון שקל שייפרסו על ארבע השנים הקרובות.

 

נחום ביתן. דרושים עובדים נחום ביתן. דרושים עובדים צילום: יובל חן, שוקה כהן

 

בחודש מרץ דיווחו נאמני מגה, רו"ח גבי טרבלסי ועורכי הדין אהוד גינדס ואמיר בר טוב, על רווח גולמי של 60 מיליון שקל והוצאות שוטפות בגובה 59.5 מיליון שקל. הנאמנים התגאו שהצליחו להביא את מגה לאיזון, אולם בפועל ישנן הוצאות נוספות שלא נכללו ומביאות את מגה לכדי הפסד תפעולי. לצד קבלת החברה ההפסדית שיידרש לייצב נאלץ ביתן לאבד את חלקו בביכורי ביתן. בנוסף, יידרש ביתן למכור עשרה סניפים בשמונה אזורים שבהם מצאה רשות ההגבלים העסקיים כי יש לו ריכוזיות יתר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x