$
פרסום ושיווק

HOT ו-yes יוכלו לשדר שני ערוצים נוספים

מדובר בערוצי ספורט פרימיום חדשים בתשלום באמצעות צ'רלטון, וזאת בנוסף לערוצים הקיימים של החברה; מועצת הכבלים והלוויין אישרה את השידור תחת התחייבות שמחיר החבילה הקיימת לא יועלה במשך שנה

אלירן מלכי 17:5430.06.16

המועצה לשידורי כבלים ולוויין אישרה היום (ה') לחברות HOT ו-yes להעלות לשידור שני ערוצי ספורט פרימיום חדשים בתשלום באמצעות חברת צ'רלטון וזאת בנוסף לערוצי הספורט הקיימים של החברה.

 

 

 

צ'רלטון הגישה את הבקשה לאחר שהצטברו אצלה מקרים רבים בהם תכני הספורט הנמצאים בבעלותה והמשודרים בשידור ישיר, אינם מוצאים במה במסגרת הערוצים שברשותה. במועצה אישרו את הבקשה של צ'רלטון להוספת הערוצים תחת התחייבות שלא להעלות את מחיר החבילה הקיימת למשך שנה. במהלך שנה זו ייבחנו האלמנטים התוכניים והצרכניים של הוספת הערוצים, לרבות תרומתם לגיוון לוח שידורי הספורט.

 

 

 

מועצת הכבלים והלוויין אף הסמיכה את יו"ר המועצה, יפעת בן חי שגב, לפתוח במשא ומתן עם צ'רלטון וחברות הכבלים והלוויין על מנת לגבש הטבות לאוהדי הספורט. כמו כן, המועצה דורשת שבערוצים החדשים ישולבו תכני ספורט ישראלי מענפים פריפריאליים שאינם באים לידי ביטוי על מסך הטלוויזיה הישראלי. בשבוע הבא תיפגש בן חי שגב עם הצדדים הנוגעים בדבר לגיבוש פרטי המתווה.

 

 

 צילום: איי אף פי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x