$
מדיה

רמי סדן וערוץ 10 לא הגיעו לדיון בוועדת הכלכלה והוא בוטל

יו"ר הוועדה איתן כבל: "עמלנו רבות לסייע לערוץ 10 וההיעדרות היא צעד שלא נכון גם מבחינה ציבורית. גם רמי סדן הודיע לי פתאום שהוא חולה, ואני לא מתכוון לוותר לאף אחד"

רוני זינגר 15:1613.06.16

יו"ר חברת החדשות של ערוץ 10 רמי סדן לא הגיע לדיון שקיימה בצהריים (ב') ועדת הכלכלה בנוגע להתבטאויות שלו לכאורה, בעניין ש"ס והשר אריה דרעי. גם חברי הנהלת ערוץ 10 נעדרו מהדיון.

 

לפיכך הודיע יו"ר הוועדה איתן כבל כי הוא לא יקיים את הדיון ונעל אותו בטרם נפתח. מי שדווקא התייצבו בכוחות מתוגברים היו הח"כים של ש"ס, אך אלו כאמור לא הספיקו להביע את דעתם כיוון שהדיון לא התקיים.  

ח"כ איתן כבל, יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל, יו"ר ועדת הכלכלה צילום: אלכס קולומויסקי

 

ועדת הכלכלה התכנסה היום לדיון דחוף במינוי יו"ר לחברת החדשות בערוץ 10 והבטחת חופש העיתונות בערוצי החדשות המסחריים. "ביקשתי לזמן את הדיון בנושא ההתרחשויות האחרונות סביב מינוי יו"ר דירקטוריון ערוץ 10, והדברים שאמר או לא אמר", פתח כבל, "אבל עוד לפני זה אני רואה בחומרה רבה את ההחלטה של הנהלת ערוץ 10 שלא להגיע לדיון. הוועדה, ואני באופן אישי, עמלנו רבות לסייע לערוץ 10 וההיעדרות היא צעד שלא נכון גם מבחינה ציבורית… גם רמי סדן הודיע לי פתאום שהוא חולה, ואני לא מתכוון לוותר לאף אחד. הדיון הזה יתקיים כבר בימים הקרובים בנוכחות כל הגורמים שידם בעניין והוזמנו לדיון היום. מי שלא יכבד אותנו אנחנו לא נכבד אותו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x