$
מדיה

הרשות שנייה ביקשה מדירקטורים בערוץ 10 שאינם נציגי ציבור להעיד על דברי סדן

ביקשה מהם לקבל עד היום בשעה 14:00 את גרסתם למה אמר רמי סדן בישיבה; נציגי הציבור בדירקטוריון טענו כי לא זכור להם אמרה גזענית של של סדן: מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי כבר אימת את הדברים שאמר סדן; בינתיים, סדן הוריד את דף הפייסבוק שלו

אלירן מלכי 16:5308.06.16

בעקבות התבטאויותיו של יו"ר חדשות 10 הנבחר רמי סדן והסערה שהוא חולל, סדן החליט להוריד את דף הפייסבוק שלו, ככל הנראה עקב הפניות הרבות שנעשו לדף. לעת עתה, ניתן עדיין למצוא את סדן בדף הלינקדין שלו.

 

בינתיים, הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו מרחיבה את הבדיקה שהחלה אתמול בעקבות הדברים המיוחסים ליו"ר ‏דירקטוריון חדשות 10 רמי סדן, נגד שר הפנים אריה דרעי ומפלגת ש"ס.

 

 

הרשות פנתה הבוקר (ד') לחברי הדירקטוריון הנוספים בערוץ שאינם נציגי ציבור, כדי לבדוק את  התבטאות סדן. הרשות ביקשה מהם לקבל את תשובתם עד היום בשעה 14:00. 

 

אתמול דרש מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, מהיועצת המשפטית של הרשות השנייה, הילה שמיר, לפנות לנציגי הציבור של דירקטוריון חדשות 10 במטרה להבין ‏מהם אם אכן נאמרו הדברים על ידי סדן.‏ נציגי הציבור: זוהר קדמון סלע, אורנה לביא שטיינר ואיתן זינגר, טענו כי לא זכור להם אמרה כזו של סדן.  

רמי סדן רמי סדן צילום: פייסבוק

 

מנכ"ל ערוץ 10, יוסי ורשבסקי, אימת את הדברים שאמר סדן. כעת הרשות ממתינה לתשובת חברי הדירקטוריון.

 

לפני מספר חודשים פוטר היועץ המשפטי של חברת החדשות, ועו"ד מטעם המשרד המייצג את החברה, פישר בכר חן, מצטרף לישיבות הדירקטוריון. נציגי הציבור בדירקטוריון התלוננו בעבר כי אין פרוטוקול לישיבות מה שמקשה לאמת את דבריו של סדן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x