שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

אסף הראל עקץ את יו"ר הדירקטוריון של חדשות 10: "נו, הגיע כבר הטלפון משרה? אני כבר מפוטר?"

הראל הקדיש את מונולג הפתיחה שלו בתוכנית הלילה בערוץ 10 למינוי של רמי סדן, המקורב למשפחת נתניהו לתפקיד יו"ר הדירקטוריון ולא חסך בביקורת: "שום דבר לא ישנה את זה שמשהו רקוב בממלכת נתניהו וכל מי שמכחיש לזה שותף לזה"

אלירן מלכי 15:2207.06.16

אסף הראל הקדיש אמש בתוכנית הלילה שלו בערוץ 10 מונולוג פתיחה ביקורתי על יו"ר הדירקטוריון החדש של חדשות 10, רמי סדן. הראל אמר "מזל טוב לערוץ 10, החל מאחר הצהריים יש לחברת החדשות שלנו יושב ראש חדש: רמי סדן, לוביסט ואיש יחסי ציבור ששימש בעבר יועץ אישי של בני הזוג נתניהו, היה שותף לקמפיין הבחירות שלהם ב96', היה דובר של שרה, מה יותר טבעי מלשלב בנאדם כזה כאן בערוץ" אמר הראל.

 

 

 

 

הראל הוסיף למתוח ביקורת ואמר, "הערוץ היחיד שפרסם תחקיר נגד נתניהו, ביבי טורס, שרק עכשיו היועץ המשפטי ומבקר המדינה מועילים בטובם להודות שאולי יש שם משהו, תודה רבה באמת. אגב, אתם יודעים מה רמי סדן אמר על התחקיר של דרוקר? בואו נתחיל במה הוא לא אמר. הוא לא אמר שמדובר בעיתונאי רציני ומוערך שלא היה מפרסם כאלה דברים על ראש הממשלה מבלי לבדוק את הדברים, הוא לא אמר שכדאי שמשטרת ישראל והיועץ המשפטי יבדקו את השמות בתחקיר, כי למשל תורם צרפתי כמו מימרן, שעכשיו טוען שהעביר לנתניהו מיליון יורו, עכשיו כתוב שם, אבל אף אחד לא בדק. למה? כי כל היחצ"נים והלוביסטים של משפחת נתניהו קפצו בתקשורת ואמרו 'זה סתם האשמות, זה לא רציני'. מה רמי סדן כן אמר? העיתונאים מחפשים את נתניהו ורעייתו מאז 96', לא יעזור כמה יועצי תקשורת ועורכי דין יתמודדו מולם, הם ימשיכו להפיץ את הסיפורים באובססיביות. לא רמי, תבין, ההתנהלות של הערוץ הזה ובמיוחד של רביב דרוקר מול ביבי זה לא אובססיביות – זאת מקצוענות. כך היו צריכות להתנהג כל חברות החדשות בארץ, שלצערנו לא עושות את העבודה כשזה מגיע לנתניהו'ס. אף אחד לא מחפש אותם, מחפשים את כל נבחרי הציבור בארץ. חיפשו אצל אולמרט, שרון, ברק, אבל איפה מוצאים הכי הרבה? נכון, אצל נתניהו. עוד סיפורים ועוד תלונות ועוד שחיתויות. והם יכולים להמשיך להאשים את כל העולם ואת התקשורת, ולנסות להשתלט על כל הגופים". הראל מסיים את המונולוג בשורה התחתונה "שום דבר לא ישנה את זה שמשהו רקוב בממלכת נתניהו וכל מי שמכחיש לזה שותף לזה".

 

בסיום המונולוג פנה הראל לעורך בשידור "נו, כבר הגיע הטלפון משרה? קיבלת? היא מתקשרת? אני כבר מפוטר או ש..? עוד לא? מחר מה..? בסדר. בהמשך השבוע, אני אתחיל לקפל את הדברים שלי, כנראה תוכנית אחרונה".

 

בתוך כך, המערכת הפוליטית סוערת היום סביב המינוי של סדן ליו"ר חברת החדשות של ערוץ 10. סדן צוטט כמי שאומר אתמול בישיבת הדירקטוריון שבה מונה כי הוא "שונא את ש"ס והגנב דרעי אך כאליטה, על הערוץ לפנות למצביעי ש"ס ולמסעודה בשדרות". בתגובה אמר היום דרעי, "אנחנו כאן בשביל להישאר, אנחנו כאן בשביל לומר לאנשים כאלה שבישראל 2016 לא נעבור לסדר היום על התבטאויות כאלה. לא בפומבי ולא בישיבת דירקטוריון סגורה". הדברים זכו גם לגינוי חמור מפי יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד שהגדיר את דברי סדן כ"התבטאות גזענית, המסיתה ורווית השנאה". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x