$
קצרים

אחרי חצי שנה בלבד: סמנכ"ל התשתיות בתדיראן פורש

ולדימיר נמירובסקי מונה לתפקיד על ידי בעל השליטה משה ממרוד, ועד למינויו תפקיד זה לא היה קיים בתדיראן.

אורנה יפת 08:2731.05.16

ולדימיר נמירובסקי, סמנכ"ל תשתיות חשמל ורגולציה בתדיראן, עוזב את החברה לאחר חצי שנה בלבד. נמירובסקי מונה לתפקיד בדצמבר 2015 על ידי בעל השליטה משה ממרוד, ועד למינויו תפקיד זה לא היה קיים בתדיראן.

 

נמירובסקי נחשב מקורבו של אביגדור ליברמן, והיה מועמד מוביל לתפקיד יו"ר רשות החשמל. בעבר הוא מונה על ידי ליברמן לסמנכ"ל במשרד התשתיות, שם היה אחראי לשוק הגז הביתי, תחום שתדיראן ניסתה להיכנס אליו בעבר באמצעות רכישת סופרגז מידי עזריאלי.

 

משה ממרוד בעל השליטה בתדיראן משה ממרוד בעל השליטה בתדיראן

 

עוד נודע ל"כלכליסט" כי גם עם אהרון בר דב, שאמור היה לספק שירותי ייעוץ הנדסי בתחום החשמל, הפסיקה תדיראן את ההתקשרות. בר דב פעיל במשק החשמל והאנרגיה, ובעבר היה מנהל מחוז דן ומנהל אגף הביצוע בחברת החשמל.

 

מתדיראן נמסר בתגובה: "תחום הפעילות שעליו היה אמון נמירובסקי נמצא בבחינה לאור הפוטנציאל הטמון בו מחד והתקופה הארוכה שתידרש למימושו מאידך". בנוגע לבר דב נמסר: "הצדדים ניהלו מגעים לשיתוף פעולה אך בשלב זה הוחלט לא להתקדם במגעים". לפני כשבועיים עזב אבי כהן, אחד המקורבים לממרוד, ששימש דירקטור ואחראי על הפיתוח העסקי והטכנולוגי בתדיראן הולדינגס. בשנה וחצי החולפות פרשו כמה בכירים מהחברה־הבת תדיראן גרופ, ובהם זאב ינקו דוידוביץ', סמנכ"ל חטיבת החשמל; ואראל ברקאי, סמנכ"ל רכש ופיתוח עסקי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x