$
קצרים

גל גדות נבחרה להוביל את קמפיין הפרסום של HUAWEI בישראל

גדות תוביל תוביל את קמפיין הפרסום של החברה, שתשיק את מכשיר הדגל שלה, P9 מחר. עלות הקמפיין מוערכת ב-8 מיליון שקל

שירות כלכליסט 14:4117.05.16

השחקנית והדוגמנית גל גדות נבחרה להוביל את קמפיין הפרסום של יצרנית הסלולר והאלקטרוניקה HUAWEI בישראל.

 

חברת HUAWEI היא אחת משלוש חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם, והקמפיין בו תככב גדות יהיה זה שישיק את מכשיר ה-P9 המתקדם שלה, שיוצג לראשונה מחר (ד' בישראל, ונחשב לבעל המצלמה הטובה בעולם, וזאת הודות לשיתוף פעולה עם יצרנית המצלמות Leica.

 

על פי ההערכות, הקמפיין שיעלה באמצעות משרד הפרסום "לעומק התודעה", מוערך בכ- 8 מיליון שקלים והוא יעלה לתקופה של 3 חודשים על גבי מסכי הטלוויזיה, שלטי חוצות, דיגיטל, רדיו ועוד.

מימין קובי כליף גל גדות תוביל את קמפיין הפרסום של HUAWEI בישראל מימין קובי כליף גל גדות תוביל את קמפיין הפרסום של HUAWEI בישראל צילום: דודי חסון

 

 

לאחרונה הודיעה החברה על הצטרפותם של כוכבים בינלאומיים אשר יובילו את מהלכי הפרסום של HUAWEI, ובהם כוכב הכדורגל ליונל מסי, סקרלט ג'והנסון ,הנרי קאביל ורוברט לבנדובסקי.

 

קובי כליף, מנכ"ל HUAWEI, מסר: "גל היא סמל למצוינות ואיכות ואנחנו גאים בכך שהיא תוביל את הקמפיין. ערכי החברה תואמים את ערכיה של גל. אין לי ספק שיחד נמשיך להצעיד את החברה אל עבר המטרות הגבוהות הניצבות בפנינו, כאשר הבשורה הראשונה תגיע בעוד כשבועיים לישראל. אנחנו שמחים להעניק לצרכן הישראלי את חווית הצילום הטובה ביותר באמצעות הסמארטפון, הודות ליכולות הבלתי מנוצחות של לייקה, המובילה את עולם הצילום כבר יותר מ-100 שנים“

בטל שלח
    לכל התגובות
    x