$
פרסום ושיווק

פטריק דרהי מתכנן עסקת ענק וחושף את שווי הערוץ i24

לפי העיתון הצרפתי JDD הבעלים של HOT מתכוון לאחד את כל פעילויות המדיה תחת חברה אחת. כמה שווה ערוץ החדשות i24?

שירות כלכליסט 17:1425.04.16
פטריק דרהי, הבעלים והמנכ"ל של חברת אלטיס ו-HOT הישראלית, מתכוון לאחד את כל פעילויות המדיה של הקבוצה תחת החברה הבת SFR טלקום (SFR telecom), כך על פי העיתון הצרפתי JDD.

 

המהלך, שאמור להיחשף באופן רשמי ביום רביעי, יכלול גם את ההשקה על ידי החברה האחות NextRadioTV של שני ערוצי ספורט בתשלום, שיפעלו תחת המטריה של SFR Sport. הערוצים החדשים הללו יהיו זמינים למנויי SFR אך יופצו גם בפלטפורמות אחרות. אלטיס זכתה בנובמבר בזכויות השידור של משחקי ליגת הפרמיירליג האנגלית לשלוש העונות הבאות, עליהן היא משלמת 100 מיליון יורו.

 

פטריק דרהי פטריק דרהי צילום: רמי זרנגר

 

כחלק מאיחוד פעילות המדיה של אלטיס תחת הגג של SFR, החברה תרכוש את קבוצת המדיה של אלטיס, שבבעלותה עיתונים כמו ליברסיון ול'אקספרס הצרפתיים וכן ערוץ החדשות הישראלי בוהאחזקה של 49% של אלטיס ב- NextRadioTV, שמפעילה את הערוצים BFM TV, RMC Découverte ו-BFM Business. לערוץ הדביק דרהי שווי של 100 מיליון יורו. 

 

על פי הדיווח, זה יהיה המהלך הראשון מסוגו בצרפת להקמת מודל תפעולי שמשלב בין חברות טלקום ומדיה, והוא מבוסס על המודל של חברת התקשורת הבריטית BT.

 

דרהי ומנכ"ל NextRadioTV אלאן וויל פועלים לפי הדיווח על הקמת ערוצי טלוויזיה בארה"ב עם חברת הכבלים MSO כייבלוויזיון, שהרכשה בשנה שעברה על ידי אלטיס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x