$
פרסום ושיווק

yes מייקרת את ה-VOD ב-20% ל-30 שקל לחודש

לפי החברה העלייה במחיר משקפת את התייקרות עלויות ההפקה בחו"ל. מועצת הכבלים והלוויין, שנאבקה בכוונת החברות להעלות מחירים, אישרה את המהלך. HOT עידכנה בתחילת החודש את המחירים

אלירן מלכי 10:5124.04.16

yes הודיעה הבוקר (א') כי היא מתכוונת לייקר את שירותי ה-VOD שלה בכ-20% ל-29.90 שקל החל מה-1 למאי באישור הרגולטור – מועצת הכבלים והלוויין.

 

בחברה מסבירים כי עליית המחיר משקפת את העליות הניכרות בעלויות ההפקה בחו"ל.

 

חברת HOT עדכנה את מחיריה בתחילת החודש – כ5% בממוצע לשירותי הטלוויזיה ועשרה שקלים לחלק מלקוחות האינטרנט. HOT לא העלתה את מחירי ה-VOD שלה מתחילת 2014, אך הערכות הן כי גם היא תעדכן את המחיר בשנה הקרובה.

 

יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב. "החברות מתנהגות בחזירות" יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב. "החברות מתנהגות בחזירות" צילום: אוראל כהן

 

בנובמבר האחרון הכריזה החברה כי היא מתכוונת לעלות את מחירי ה-VOD שלה והגישה את הבקשה למועצת הכבלים והלוויין. מספר ימים לאחר מכן הכריזה HOT כי גם היא מתכוונת לבצע שורה של העלאות מחיר, אך להבדיל מ-yes, HOT הכריזו כי הם מתכוונים לעשות העלאה רוחבית לכלל לקוחותיה וסירבו לפרט באילו שירותים ובאיזה סכום.

 

יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב, החליטה להיאבק בעליית המחירים ואמרה כי החברות מתנהגות בחזירות לנוכח העובדה שהן מרוויחות די הרבה בהשוואה למקבליהם בעולם. לאחר ההתנגחות עם החברות, ועבודה כלכלית שהזמינה המועצה, הוחלט לאחר השימוע בנושא כי החברות יוכלו לעדכן מחירים, אך יצטרכו לפרסם את זה באתר שלהם ולא יוכלו לעדכן את מחירי המבצעים של הלקוחות הקיימים. בסופו של יום, ואחרי קמפיין מתוקשר של מועצת הכבלים והלוויין, החברות חזרו שוב לנקודת ההתחלה שלהן ויכולות כעת, באישור המועצה, לעדכן את התעריפים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x