$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

מכרז מגה: הקבוצה שגיבש שמחון תגיש הצעת רכישה בלעדיו

הקבוצה המונה 12 רשתות וסיטונאי מזון אחד, תגיש מחר לנאמני מגה הצעה בגובה 163 מיליון שקל עבור 93 סניפים. הם צפויים להתחייב לקלוט את כל 3,500 העובדים

נורית קדוש 15:3514.03.16

הקבוצה שגיבש שמחון תגיש הצעה לרכישת מגה בלעדיו. ל"כלכליסט" נודע כי הקבוצה המונה 12 רשתות וסיטונאי מזון אחד, תגיש מחר לנאמני מגה הצעה בגובה 163 מיליון שקל עבור 93 סניפי מגה.

  

 

למרות שאין בכוונת הקבוצה לרכוש את יתרת 34 הסניפים הנוספים, הם צפויים להתחייב לקלוט את כל 3,500 עובדי מגה. 

השר לשעבר שלום שמחון השר לשעבר שלום שמחון צילום: אריאל בשור

 

אף שחלף המועד האחרון להגשת הצעות, נאמני מגה צפויים לאפשר להם להגיש את ההצעה. הקבוצה מונה את הרשתות ויקטורי שתקנה 20 סניפים, מחסני השוק שתקנה 11 סניפים, להב שהצטרפה לקבוצה ותקנה 17 סניפים וסופר דוש שהצטרפה אף היא לקבוצה ותקנה 6 סניפים, יוחננוף שיקנה 4 סניפים, נתיב החסד שתקנה 7 סניפים, ורשתות קטנות שהצטרפו ביומיים האחרונים לקבוצה כמו פוליצר מחדרה שתקנה 2 סניפים, מזוז מיבנה שיקנה 5 סניפים, עזרה וחסד

שתקנה 2 סניפים, מרקט בעיר מרמת גן שתקנה 6 סניפים. לצד הרשתות, גם סיטונאי המזון "רזית" המשווק וופלים וקרקרים מעוניין לרכוש 6 סניפים. הצעת הרשתות תוגש על ידי משרד עורכי הדין אשר אפריאט מרחובות, יחד עם משרד מרקמן את טומשין.

 

כזכור, אתמול הודיע שר התמ"ת לשעבר שלום שמחון לנאמני מגה על פרישתו מהמירוץ לרכישת הרשת. זאת כיוון שלא מצא קונים לכל הסניפים וכן נוכח התנגדות נחרצת של העובדים. הרשתות שאיגד שמחון שמעו על ההחלטה מכלי התקשורת והחליטו להתאגד באופן עצמאי.

 

בשלב זה, נאמני מגה ממתינים גם להתפתחויות בין רבוע כחול למוטי בן משה, המעוניין - כפי שנחשף אתמול באתר "כלכליסט" -להוציא את מגה מהקפאת הליכים ולהשיבה לקבוצת רבוע כחול.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x