$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

B זה ברלין: רשת BBB תפתח סניף ראשון ברובע מיטה בעיר

רשת המסעדות הישראלית תשקיע 1.5 מיליון יורו בפיילוט. בכוונת הרשת לפתוח סניפים נוספים באירופה אם הסניף יוכיח את עצמו כלכלית

אורנה יפת 08:1608.03.16

רשת המסעדות BBB בורגוס בורגר בר פותחת סניף ראשון בברלין. ל"כלכליסט" נודע כי בחודש יוני תפתח הרשת סניף של רשת מסעדות ההמבורגר הישראלית תחת השם BBB ובקונספט שיהיה זהה למסעדות בארץ. הסניף יוקם באזור רובע המיטה בברלין ויהיה סניף רחוב.

 

בהקמת הסניף יושקעו 1.5 מיליון יורו (כ־400 אלף יורו מתוכם הם דמי פינוי לבית עסק אחר שפעל במקום), והוא יוקם על שטח של 250 מ"ר, כמו בישראל. גורמים מקורבים לרשת מסרו כי הסניף צפוי להיות פיילוט, ואם יוכיח את עצמו כלכלית תפתח הרשת סניפים נוספים באירופה. הסניף יהיה בבעלות משותפת של BBB ושל אחד מזכייני הרשת בארץ, שהוא גם זכיין של סניפי BBB ביקנעם ובצמח, שעבר להתגורר בברלין לפני כשנה וינהל את הסניף. בשבוע הבא צפויה הנהלת הרשת להוציא את כל הזכיינים המקומיים לשלושה ימי גיבוש בברלין, ובין היתר להראות להם את המיקום של הסניף החדש, כדי להכשיר את הקרקע לזכיינים נוספים שירצו זיכיון לחו"ל בעתיד. BBB נמצאת בבעלות ירון ישראל ורון שולמן (שמחזיקים 27.5% כל אחד), אהובה תורג'מן, שגיב אברמסון וטל יתום (שמחזיקים 15% כל אחד). באוגוסט 2014 רכשה הרשת את בורגרים, רשת ההמבורגרים שייסד אורן לוני, ופועלת בקונספט של המבורגר מהיר וזול יותר, שלא כמו BBB שפועלת כמסעדה שמציעה לצד ההמבורגרים תפריט מגוון מזה ואלכוהול.

 

סניף BBB. הסניף בברלין יהיה דומה לסניפים שבארץ סניף BBB. הסניף בברלין יהיה דומה לסניפים שבארץ צילום: אסף לוי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x