$
פרסום ושיווק

ביהמ"ש: רכישת מגה תיעשה רק דרך מכרז

לקראת המכרז שיתקיים מחר למכירת 127 סניפי הרשת כמקשה אחת, קיבלה השופטת וינברג-נוטוביץ את בקשת הנאמנים שרכישת הרשת לא תיעשה בדרכים צדדיות, כדי למנוע נסיונות הטעיה. עד כה רכשו את מסמכי המכרז שישה גופים עסקיים

זוהר שחר לוי 13:5602.03.16

לקראת המכרז שיתקיים מחר (ה') בעניין רכישתה של מגה, קיבל בית המשפט המחוזי מרכז שבלוד את בקשת הנאמנים לפיה כל גורם המעוניין לרכוש את החברה חייב לעשות זאת דרך המכרז.

 

במסגרת המכרז 127 סניפים של הרשת מוצעים לרכישה כמקשה אחת בשני מתווים אפשריים. עד כה רכשו את מסמכי המכרז שישה גופים עסקיים כשהמועד האחרון להגשת ההצעות הוא מחר בשעה 16:00.

הנאמנים, רו"ח גבי טרבלסי ועוה"ד אמיר ברטוב ואודי גינדס ביקשו מבית המשפט כי יורה על כך שרכישת הרשת תעשה רק דרך המכרז ולא בצדדים עקיפות, זאת כדי למנוע ניסיונות הטעייה. השופטת עירית וינברג-נוטוביץ קיבלה את הבקשה.

 

נאמני מגה "ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר בר טוב נאמני מגה "ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר בר טוב צילום: עמית שעל

 

לאחר תום המועד להגשת ההצעות, יקיימו הנאמנים התמחרות בין המציעים השונים בכדי לנסות ולהשיא את המחיר על רכישת הרשת. תוצאות ההתמחרות יהיו סופיות והזוכה יוכרז על ידי הנאמנים כבעלים החדש של הרשת, כשהכרזתם תובא בפני השופט אילן שילה שיקבע אם לקבלה או אם לאו.

 

מטעם הנאמנים נמסר: "מגה היא רשת עירונית איכותית בעלת פוטנציאל אדיר. המכרז מעורר עניין רב בקרב גופים עסקיים שונים ומהווה הזדמנות חד פעמית לרכוש רשת בעלת השפעה הפועלת במרכזי העיר, שכל ישראלי מכיר ומעריך. אנחנו מצפים לרוכש שיוכל להביא בשורה חיובית לעובדים המסורים של מגה ולמסחר בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x