$
פרסום ושיווק

תנובה: אייל מליס מונה למנכ"ל הקבוע

כך החליט דירקטוריון החברה. זאת לאחר שברייט פוד, בעלת השליטה בתנובה, הדיחה את אריק שור מהתפקיד. מליס כיהן מאז כמנכ"ל זמני

נורית קדוש 14:4103.02.16

כשבועיים וחצי לאחר הדחתו של אריק שור מתפקיד מנכ"ל תנובה ומינוי סגנו אייל מליס כמנכ"ל זמני, החליט היום דירקטוריון תנובה כי מליס ימונה למנכ"ל קבוע קבוצת תנובה.

 

אייל מליס (53) הצטרף לתנובה ב-2007 כמנכ"ל תשלובת החלב של הקבוצה, וב-2012 מונה במקביל למשנה למנכ"ל החברה. לפני כן שימש במשך 16 שנה במגוון תפקידים בכירים בחברת חוגלה-קימברלי, בתחומי המכירות, השיווק, ניהול מפעלים, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה. בארבע השנים האחרונות בחוגלה-קימברלי כיהן מליס כסמנכ"ל בחברה.

 

אייל מליס אייל מליס צילום: יונתן בלום

 

מליס, נשוי + 3, הוא אלוף משנה במילואים מחיל השריון, ובעל תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן. מליס מסר: "אני מודה לחברי דירקטוריון תנובה על האמון שנתנו בי, ועל תמיכתם במשימתנו המשותפת - להוביל את תנובה קדימה, להישגים חדשים ומרשימים", אמר מליס, "אני משוכנע שיחד עם עובדי תנובה הנפלאים נוכל לעמוד באתגרים הרבים העומדים לפנינו, ולהוביל את החברה לתנופה של פעילות במשק הישראלי ומחוצה לו. תנובה הייתה ונשארה חוף המבטחים של מיליוני צרכנים ואלפי חקלאים ועובדים ישראלים, וביחד נמשיך לשרת את כולם באחריות ובמסירות".

 

באמצע החודש שעבר, הדיחה ברייט פוד, בעלת השליטה בתנובה את שור במפתיע. להדחה קדמו מחלוקות בין הצדדים, בין היתר בנודע לרצונו של שור להדיח את מליס ולהכפיף את תשלובת החלב למטה תנובה. יום לאחר שקיבל את פרס התעשייה, זימנו נציגי ברייט פוד את שור לפגישה שבסופה הודח.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x