$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

לקראת פתיחת סניפי מגה מחר: הושגו הסכמים עם הספקים העיקריים

מדובר בהסכמים עם תנובה, שטראוס, קוקה-קולה וספקי הפירות והירקות; תמורת האספקה ישלמו נאמני הרשת, שמונו הבוקר על ידי בית המשפט, מקופת החברה מדי שבוע במזומן

זוהר שחר לוי ונורית קדוש 18:2818.01.16

שעות ספורות לאחר שמונו על ידי בית המשפט, החלו הנאמנים להקפאת ההליכים של מגה בעבודתם ובשלב הראשון סיכמו על המשך אספקה שוטפת לחברה עם תנובה, שטראוס, עלית וקוקה-קולה. בנוסף הם סיכמו עם ספקי הפירות והירקות על אספקת סחורה. תמורת האספקה ישלמו הנאמנים מקופת החברה מדי שבוע במזומן. סניפי הרשת שהיו סגורים היום ייפתחו מחדש מחר (ג').

 

 

סניף דיזנגוף סנטר של מגה, סגור הבוקר סניף דיזנגוף סנטר של מגה, סגור הבוקר צילום: דוד הכהן

 

הבוקר מינה שופט בית המשפט המחוזי מרכז שבלוד, אילן שילה, את רו"ח גבי טרבלסי ועוה"ד אהוד גינדס ואמיר ברטוב כנאמנים לתקופה שבה תהיה רשת מגה תחת הקפאת הליכים. עוד קודם לכן קבע בית המשפט אישר בית המשפט הקפאת הליכים לחברה למשך 30 יום.

 

הנאמנים צפויים לפעול בקרוב לקבלת הצעות רכש לחברה, אם בשלמותה ואם בחלקים. בינתיים, מתוקף תפקידם עליהם לתפעל באופן שוטף את סניפי הרשת מבלי להכניסה לגירעון תפעולי. בשל כך סיכמו הנאמנים בשעות האחרונות מול ספקיות המזון הגדולות של הרשת כי אלו ימשיכו לספק לה סחורה באופן שוטף בתמורה לתשלום שבועי במזומן. כעת פועלים הנאמנים להגיע להסכמות דומות גם עם יתר הספקים.

 

הנאמנים מסרו הערב כי "נפעל לאתר משקיע שיצעיד את החברה לעתיד טוב יותר". עוד מסרו כי "פעילות כל סניפי מגה, מגה בעיר, זול בשפע מתחדשת במלואה ומחר בבוקר כל הסניפים ייפתחו כרגיל, ובימים הקרובים צפויים המדפים להתמלא בסחורה. בנוסף, כל 3,500 עובדי הרשת יחזרו מחר לפעילות מלאה ושכרם יובטח במשך כל תקופת ההקפאה. גם פעילות מגה באינטרנט תחזור לפעילות מלאה תוך 48 שעות. אנחנו קוראים לקהל הקונים לחזור ולקנות ברשת ולהבטיח את שמירתם של אלפי מקומות עבודה".

 

עוד הוסיפו הנאמנים: "המטרה שלנו היא לשמור על רשת מגה כרשת מאוחדת ושלמה. להמשך קיומה של רשת מגה כרשת מאוחדת תפקיד צרכני מכריע בכדי להבטיח בעתיד תחרות ומחירים תחרותיים לצרכנים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x