$
פרסום ושיווק

שבוע לפני קריסת מגה: אלון אישרה לאביגדור קפלן בונוס של חצי מיליון שקל

בעוד הנהלת מגה נערכת לפיטורים של 3,500 עובדים התכנסה אסיפת בעלים של קבוצת אלון כדי לאשר ליו"ר אביגדור קפלן בונוס של 7 משכורות. דודי ויסמן ביקש בונוס של 1.35 מיליון שקל על "עבודתו בשנת 2014". קבוצת אלון: "קפלן מקבל את משכורתו עבור פעילותו בכל הקבוצה". דודי ויסמן: "מעולם לא דרשתי כל שכר או בונוס ממגה"

נורית קדוש 20:5417.01.16

האם ייתכן כי בעלי השליטה ברשת מגה שבעי רצון מניהול הרשת הקורסת? שבוע בלבד לפני קריסת מגה, בעוד הנהלת החברה נערכת להוביל לפיטוריהם של 3,500 עובדי כפיים במסגרת הגשת בקשה להקפאת הליכים, התכנסה אסיפת בעלים של קבוצת אלון הפרטית על מנת לאשר לאביגדור קפלן, יו"ר אלון רבוע כחול, בונוס בהיקף של 7 משכורות - כחצי מיליון שקל. 

מהחברה נמסר כי קפלן מקבל תמורה עבור תפקידיו בקבוצת אלון. התכנסות חריגה בתקופה כל כך רגישה וקריטית יכולה ללמד על מידת שביעות רצונם של בעלי השליטה ברשת מתרומתו של קפלן, שפעל להסיט את האחריות לקריסת מגה לספקים ולעובדים.

 

מדפים ריקים במגה מדפים ריקים במגה

 

בנוסף, דודי ויסמן, מבעלי אלון, ביקש לאשר לו בונוס של 1.35 מיליון שקל עבור עבודתו בשנת 2014. ויסמן אמר שלא קיבל שכר על עבודתו ושבתקופתו לא פוטרו עובדים והספקים לא עצרו אספקת סחורה לרשת.

 

מקבוצת אלון נמסר כי קפלן מקבל את משכורתו מהחברה האם אלון חברת הדלק עבור פעילותו בכל הקבוצה ובכל חברות הבנות בקבוצה״. עוד הוסיפה הקבוצה כי ״השתכרותו של מר קפלן היא כשליש מהשתכרותו של קודמו שהביא את הקבוצה לאן שהיא כיום, והיא נמוכה עשרות אחוזים משכרם של מנכ״לים אחרים בקבוצה, וזאת עוד מבלי להביא בחשבון את הקצאת המניות למנכ״ל הקודם של הקבוצה״.

 

דודי ויסמן מסר בתגובה: "מעולם לא קיבלתי ולא דרשתי שכר או בונוס או כל הטבה אחרת ממגה או אלון ריבוע, אפילו לא שקל אחד ! עובדה! כל עוד שימשתי כיו"ר מגה (עד לפני כשנה) כל הספקים ללא יוצא מהכלל סיפקו למגה סחורה ללא מגבלה. בתקופתי לא פוטרו עובדים ממגה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x