$
פרסום ושיווק

האזינו: סמנכ"ל פעילות הסלולר לשעבר ברמי לוי מזהיר ספק שאם לא יתן לו כסף "ידפוק לו את הצורה"

בקלטת שהגיעה ל"כלכליסט" נשמע אלקנה אלון מזהיר את היבואן יניב בינדר כי אם לא ישלם לו את חלקו על הכנסת מכשירים לרשת "אדאג שרמי לא רק יזרוק אותך, אלא גם יתבע אותך על כל הנזקים שעשית לו במשך כל השנה וחצי האחרונות. ואתה יודע על מה אני מדבר"

עומר כביר 18:1213.01.16

אלקנה אלון, סמנכ"ל רמי לוי תקשורת לשעבר שיצא אתמול במתקפה חריפה נגד לוי בפוסט שפרסם בפייסבוק, תקף מילולית את אחד מספקי המכשירים של הרשת ואיים עליו: "אדפוק לך את הצורה" - כך לפי הקלטה שהגיעה לידי "כלכליסט". אלון אמר בתגובה שאין בדברים שאמר מעשה פלילי כלשהו. 

 


 

בין אלון לספק, איש העסקים והיבואן יניב בינדר, קיים סכסוך עסקי, אחרי שלטענת אלון בינדר גנב תוכנית עסקית שפיתח. "יניב בעל היסטוריה מפוקפקת", כתב אלון במסגרת הפוסט נגד רמי לוי בפייסבוק. "גיגול קצר יספר. אותו יניב לקח את תוכניתי העסקית, העתיק ושיכפל ועשה זאת באופן עצמאי תנחשו עם מי? עם מר אופיר אטיאס (חתנו של לוי, שמחזיק בתפקיד מרכזי ברשת; ע"כ) תחת מטרית רמי לוי תקשורת".

 

במסגרת אותו סכסוך העביר אלון הודעה קולית באמצעות ווטסאפ. "הכעס עלייך מטריף אותי", הוא אמר בהודעה, שנשלחה בתחילת ספטמבר והגיעה לידי "כלכליסט". "אין יום אחד שאני לא תופס את עצמי מת מעצבים עלייך, על הבגידה שלך, על הגניבה שלך, על הכול".

 

בהמשך מזכיר אלון עסקה לא ברורה בינו לבין בינדר: "דובר בזמנו שכאשר אתה מכניס את מי שאתה מכניס וממשיך לעבוד וממשיך למכור מכשירים ברשת, אני מקבל את החלק שלי גם כשאני לא אעבוד שם. אתה, כמובן, התעלמת מזה. היה לך נוח שאני לא מצייץ על זה".

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: בלומברג

 

לאחר מכן, פונה אלון למה שיכול להתפרש כאיום מרומז. "זהו, זה נגמר יניב", הוא מזהיר. "או שאתה תשלם לי את החלק שלי, לא הלוואה ולא בטיח, נשמה. אתה זוכר מה החלק שלי? אותו אני רוצה, מכל החודשים האחרונים מאז שאתה יודע מה... יש לך את ערב שמחת תורה היום, שמחת תורה מחר ועוד יום לחשוב על זה. במידה ולא, אז שיהיה לך ברור, זה לא ישתלם לך. אני אדאג שרמי לא רק יזרוק אותך, אלא גם יתבע אותך על כל הנזקים שעשית לו במשך כל השנה וחצי האחרונות. ואתה יודע על מה אני מדבר.

 

"יניב, אין לי אלוהים. באמת, תכיר אותי, תכיר צד אחר שאולי לא הכרת. ואם אתה תוהה לעצמך מה האינטרס שלי לבוא ולעשות את זה, שאולי אני יכול גם להיפגע? אז לא יניב, אני לא אפגע בסיפור הזה. מי שיפגע פה בסיפור הזה זה אתה ובגדול, נשמה. אני זוכר, יודע בדיוק מה שמגיע לי, מה לקחת ממני ומה הייתי צריך לקבל. המצב שבו אתה ממשיך להרוויח על הגב שלי ואני לא מקבל את החלק שלי? תשכח מהסיפור הזה, נשמה. תזכור את כל התוכניות שהיו לנו ביחד. בסוף הלכת ובגדת בי. לכל בגידה יש מחיר.

  

"אם תיתן לי את הכסף שמגיע לי, אני אגיד תודה לאלוהים כי זה הכסף שמגיע לי. אם לא תיתן לי את הכסף שמגיע לי, אני פשוט אדפוק לך את הצורה, וגם זה יעשה לי טוב. אני מוכרח להודות, גם זה יעשה לי טוב. יש לך עד יום אחרי החג להודיע לי מה אתה מתכוון לעשות. לא תודיע ולא שום דבר? אני מניח שאתה תצטרך להתרגל לחיים אחרים בזמן הקרוב".

 

אלון עצמו אישר בשיחה עם "כלכליסט" שביצע ושלח לבינדר את ההקלטה המדוברת, וביקש להוסיף את התגובה הבאה: "התגובה שלי היא שכרגע אין תגובה. בהמשך אגיב בהרחבה. בכל זאת אומר, לא פלילים ולא קרוב. מציע שלא תתנו לרמי להסיט את הדיון למקום שנוח לו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x