$
פרסום ושיווק

רשת קפה לנדוור תשקיע 13 מיליון שקל בהקמת שישה סניפים חדשים

התרחבות הרשת הקיימת תיערך במקביל לפעילותה של קפה לנדוור להקמת רשת בתי קפה אקספרס קטנים, שמכוונת ל־100 סניפים בתוך שש שנים

אורנה יפת 10:1307.10.15
רשת קפה לנדוור תשקיע כ־13 מיליון שקל בפתיחת שישה סניפים חדשים עד סוף השנה כחלק מכוונתה להתרחב באזורים שכונתיים, בפארקי תעשייה ובמרכזי עסקים. התרחבות הרשת הקיימת תיערך במקביל לפעילותה של קפה לנדוור להקמת רשת בתי קפה אקספרס קטנים, שמכוונת ל־100 סניפים בתוך שש שנים.

 

המהלכים המקבילים של קפה לנדוור ממחישים את המגמות הבולטות שמאפיינות בחודשים האחרונים את שוק בתי הקפה: הרחבת סניפים קיימים ופתיחת רשתות אקספרס בעלות סניפים קטנים במרכזי הערים בשכירות ובעלות תפעול נמוכים יותר, שאף מוכרות מזון מוכן במודל של מעדנייה. עוד לפני תחילת פריסתם של סניפי האקספרס החלה קפה לנדוור למכור בסניפיה הרגילים כריכים חמים, שמאפיינים את מגוון מזון המעדנייה של סניפי האקספרס.

 

סניף של קפה לנדוור. מתרחבים סניף של קפה לנדוור. מתרחבים צילום: אייל מרילוס

 

הסניפים החדשים של רשת קפה לנדוור ייפתחו בצ'ק פוסט בחיפה, רחוב קינג גורג בתל אביב, רמת החייל בתל אביב, איירפורט סיטי, יבנה הירוקה והיכל התרבות בסביון. עם פתיחתם תמנה הרשת 50 סניפים והיא צפויה למנות 65 סניפים עד לסוף 2016, שנה שתוקדש להרחבת הפריסה בפריפריה. לנדוור שומרת על קצב פתיחת סניפים ממוצע של 15 סניפים חדשים בשנה.

 

פרש קיטשן מקבוצת קפה קפה משקיעה בימים אלו 10 מיליון בהקמת תת־רשת אקספרס משלה, שתכלול 10–15 סניפי אקספרס ובמקביל פועלת למיצוב יתר הסניפים כסניפי ביסטרו גדולים על שטח של 100 מ"ר. פרש כבר הקימה סניף אקספרס ראשון בקניון עזריאלי תל אביב שלצד מוצרי קפה מוכר גם אוכל מוכן במודל מעדנייה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x