שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

סכסוך העבודה עולה מדרגה: עובדי חטיבת השוק הפרטי באסם פתחו בעיצומים

כ-100 עובדים האחראים על מכירות הקבוצה לשוק הפרטי מוחים על המבוי הסתום שאליו נקלע המו"מ במאבקם על שכרם וביטחונם התעסוקתי

נורית קדוש 10:2918.06.15

עובדי חטיבת השוק הפרטי בקבוצת אסם סחר פתחו הבוקר (ה') בצעדים ארגוניים, בגיבוי ההסתדרות, ומקיימים בשעה זו משמרות מחאה מול משרדי ההנהלה בשוהם.

 

כמאה עובדים אשר אחראים על המכירות של קבוצת אסם בכל השוק הפרטי, מוחים על המבוי הסתום שאליו נקלע המשא ומתן, בעקבות התבצרות ההנהלה בעמדותיה. העילה המרכזית למחלוקת בין הצדדים נעוצה במאבק העובדים על שכרם ועל הבטחת ביטחונם התעסוקתי.

 

יצוין כי סכסוך העבודה בקבוצת אסם סחר הוכרז לפני מספר חודשים וטרם ההסכם הקיבוצי המיוחד שנחתם לפני שבועיים בין ההסתדרות לבין קבוצת אסם.

 

קבוצת אסם סחר בראשות ניצן גולדברג, מאחדת את כל פעילות המכירות של קבוצת אסם הארצית, ואחראית להפצתם של מוצרי החברה, ביניהם: מטרנה, צבר, בונז'ור, נסטלה ועוד.

 

 

עובדות אסם מסדרות מדפים ברשתות המזון עובדות אסם מסדרות מדפים ברשתות המזון צילום: דימטרי שבצי'נקו

 

אליעזר בלו, המזכיר הארצי של הסתדרות עובדי המזון והפרמצבטיקה, אמר הבוקר: "ההסתדרות קוראת להנהלת אסם לנהל משא ומתן אמיתי, מתוך כוונה כנה להגיע להסכמות בהקדם, לטובת העובדים והחברה".

 

מאסם נמסר בתגובה: " אסם מנהלת בימים אלה מו"מ לחתימת הסכם עבודה חדש עם קבוצה של כ- 80 איש העובדים במכירות והפצה למכולות ומינימרקטים. החברה מאמינה כי בהמשך הידברות ניתן יהיה להגיע להסכמות כנהוג ביחסי העבודה הטובים הקיימים בחברה מזה שנים רבות".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x