$
פרסום ושיווק

בעוד כחודש תשלמו עבור החנייה סביב קניון איילון ברמת גן

שטח החנייה סביב הקניון נמצא ברובו בבעלות העירייה ומשמש לא רק את באי הקניון אלא גם את העובדים בסביבה. השעתיים הראשונות יהיו בחינם ומהשעה השלישית 4.60 שקלים לשעה

אורנה יפת 16:3627.05.15

בשורה לא משמחת למבקרי קניון איילון. עיריית רמת גן תתחיל בעוד כחודש לגבות תשלום עבור החנייה סביב הקניון. ההחלטה התקבלה בשיתוף עם הנהלת הקניון, שחלק משטחי החנייה נמצאים בבעלותה. עם זאת, מי שוגבה את התשלום הוא העירייה ולא הקניון.

 

מבקרי הקניון יזכו לשעתיים ראשונות של חנייה חינם אך החל מהשעה השלישית ישלמו 4.60 שקלים לשעה, כפי שנהוג בכל רמת גן. בימי שישי, מוצאי שבת וערבי חג לא תגבה העירייה תשלום מהמבקרים.

 

קניון איילון והחנייה מסביב קניון איילון והחנייה מסביב

 

השינוי מגיע כחודשיים לאחר השקת הקומה השניה והחדשה בקניון ברמת גן. קבוצת עזריאלי השיקה את הקומה השנייה שכוללת 25 חנויות בהשקעה של 200 מיליון שקל בחודש מרץ האחרון, ולמעשה הוסיפה שטח של 10,000 מ"ר לקניון. הקומה הגדילה את מספר המבקרים אך הגדילה גם את הקושי למצוא חניהי ברדיוס הסובב את הקניון.

 

שטח החנייה סביב הקניון נמצא ברובו בבעלות העירייה ומשמש לא רק את באי הקניון אלא גם את העובדים במגדלי בסר ומקומות העבודה הסמוכים. החניון סביב הקניון ואצטדיון הכדורגל כולל 1,800 מקומות חנייה. בינוי של חניות תת קרקעי לצד הקמת קומת המסחר החדשה יכול היה לעזור למבקרים בחיפוש החנייה, אך בתגובה לשאלת "כלכליסט" לעירייה לפני חודשיים, האם הוגשה בקשה כזו מצד עזריאלי, נעננו בשלילה ואף נאמר לנו כי "יועץ התנועה של הפרויקט של עזריאלי קבע כי אין כלל צורך בתוספת מקומות חניה באזור".

 

כעת, כאמור, צפויה העירייה להתחיל בסימון אזורי החניה הסמוכים לקניון בכחול לבן. מעיריית רמת גן נמסר בתגובה: "הסדרי החנייה המדוברים סביב קניון איילון התקבלו בשיתוף עםם הנהלת הקניון ולחונים יינתנו שעתיים ראשונות חינם על מנת שיוכלו להנות מההצע המסחרי וכן על מנת לאפשר תחלופת חנייה גבוהה בחנייה הסמוכה לקניון שתאפשר לקהל הרב המגיע למקום להנות מחנייה נוחה ונגישה. עוד יצוין כי בימים אלה מצויה העירייה בעיצומו של קידום חוק חנייה חינם לתושבי העיר, המחייב בין היתר את סימון המדרכות באזורים שונים בכחול לבן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x