שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

גיל עומר - המועמד המומלץ לתפקיד יו"ר תאגיד השידור הציבורי החדש

ועדת המינויים המליצה על מינויו של מנכ"ל מוזיאון הילדים בחולון לתפקיד יו"ר הגוף שיחליף את רשות השידור. בין החברים הנוספים עליהם המליצה הוועדה גם יוצר הסרטים נפתלי גליקסברג ומנכ"לית משרד החינוך לשעבר דלית שטאובר

אופיר דור 19:4416.04.15
מנכ"ל מוזיאון הילדים בחולון גיל עומר הוא המועמד עליו ממליצה ועדת האיתור בראשות השופט בדימוס עזרא קמא לתפקיד יו"ר תאגיד השידור הציבורי, הגוף שיוקם במקום רשות השידור.

עומר (52), בנה של הסופרת דבורה עומר, ביצע שורה של תפקידים בתחום התקשורת כולל ראש מערכת החדשות בעיתון "ידיעות אחרונות", ראש מחלקת האקטואליה בגלי צה"ל, סגן מפקד גלי צה"ל והעורך הראשי של התחנה הצבאי. בעבר הוצע לעומר לכהן כמפקד גלי צה"ל אך הוא סירב לתפקיד.

 

גיל עומר גיל עומר צילום: אלון פורת

 

לצידו ממליצה הוועדה על מינויים של 11 חברים נוספים במועצת גוף השידור הציבורי החדש. בין המועמדים עליהם ממליצה הוועדה הם יוצר הסרטים נפתלי גליקסברג, מנכ"לית רדיו אקו FM99 מישל קרמקמן, עורך המגזין ליברל רותם דנון, המסעדן ואיש העסקים חמיס אבולעפיה, מנכ"לית משרד החינוך לשעבר דלית שטאובר, רו"ח אורלי גרטי-סרוסי ויו"ר מועצת הקולנוע דוד אלכסנדר.

 

המועמדים עדיין צריכים לקבל את אישורו של השר הממונה על רשות השידור גלעד ארדן ואת אישור ועדת ברנר למינויים בשירות הציבורי. לאחר שהמועצה תיבחר סופית, המשימה הראשונה שלה תהיה למנות את המנכ"ל הקבוע של תאגיד השידור הציבורי. המנכ"ל הקבוע יצטרך לעמוד בלוח הזמנים הצפוף שקובע החוק ולהקים את תאגיד השידור הציבורי עד לסוף חודש ספטמבר השנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x