שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

אופטיקה הלפרין נערכת לכניסה מסיבית לקניונים

הרשת פעלה עד היום בעיקר בחנויות רחוב. ל"כלכליסט" נודע כי הרשת חתמה על חוזים לפתיחת ארבע חנויות בקניוני גבעתיים, עכו, קריית אתא ורמלה של עזריאלי

אורנה יפת 10:0128.12.14

לאחר שפעלה בעיקר באמצעות חנויות רחוב, מרחיבה רשת אופטיקה הלפרין את הפעילות שלה בקניונים. ל"כלכליסט" נודע כי הרשת חתמה על חוזים לפתיחת ארבע חנויות בקניוני גבעתיים, עכו, קריית אתא ורמלה של עזריאלי. החנויות ייפתחו ברבעון הראשון של 2015 ובכל חנות יושקעו 700 אלף שקל. כמו כן, מנהלת הרשת מו"מ עם קבוצת עזריאלי לפתיחת חנויות בקניוני חולון, חיפה, מודיעין ומלחה.

אופטיקה הלפרין מפעילה 143 סניפים, שמתוכם 20 סניפים בלבד ממוקמים בקניונים ובמרכזי ביג. עד כה נמנעה הרשת מפתיחה מסיבית של חנויות בקניונים בשל דמי השכירות הגבוהים. לדברי מנכ"ל הרשת יעקב הלפרין, התנאים מבחינתה השתנו: "הבנו שיש קהל צרכנים נרחב שתרבות הצריכה שלו מורכבת בעיקר מקניונים. מאחר שהחנויות שלנו ממוקמות בעיקר ברחובות ראשיים, הפסדנו לא מעט לקוחות שנוהגים לרכוש בקניונים. נאלצנו לוותר על הקהל הזה עד היום, ועכשיו נפנה גם אליו".

 

אופטיקה הלפרין אופטיקה הלפרין צילום: יונתן הלפרין

 

לדברי הלפרין, הקניונים באו לקראת הרשת והציעו לה שכר דירה הוגן יותר מבעבר. "היום הקניונים רודפים אחריי ולא אני אחריהם, והם מסכימים לתת לנו חנויות במקומות אטרקטיביים. אנחנו מתכננים להרחיב את הפריסה שלנו גם לכל קניוני מליסרון, ובחודשים האחרונים פתחנו סניפים בקניון מלכת שבא ובקניון סירקין של הקבוצה. אלה מתווספים לסניפים ותיקים בקניון רחובות ובבילו סנטר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x