פרסום ושיווק

דלתא מתלבשת על לודז'יה רוטקס

שנה לאחר שרכשה את רשת ההלבשה התחתונה לודז'יה רוטקס מתכננת דלתא להשיק אותה מחדש ולהרחיב את פעילותה לתחום הטיפוח

אורנה יפת 10:0216.12.14
חברת דלתא תשקיע 10 מיליון שקל בהשקה מחודשת של רשת ההלבשה התחתונה לודז'יה רוטקס (פיקס), שאותה רכשה לפני כשנה מחברת ארגמן תמורת 7.5 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע כי דלתא מתכננת להנהיג קונספט ונראות שונים לחלוטין ומתעתדת לשלב בחנויות הרשת גם אקססוריז ומוצרים מתחום הטיפוח.

 

לודז'יה רוטקס מונה כיום ארבע חנויות והיא תושק מחדש במרץ 2015. עד סוף השנה הבאה צפויה הרשת להתרחב ולמנות עשר חנויות; החנויות הראשונות בעיצוב החדש ייפתחו בדיזנגוף סנטר, בקניון רחובות, בקניון גבעתיים ובקניון עזריאלי תל אביב.

 

מנכ"ל דלתא ישראל צביקה שווימר מנכ"ל דלתא ישראל צביקה שווימר צילום: אוראל כהן

 

דלתא מתכננת למכור את מוצרי הטיפוח בחנויותיה כמותג פרטי שספקים בישראל ובחו"ל ייצרו עבורה. 70% מתמהיל המוצרים בחנויות יתרכז בהלבשה תחתונה, וכ־30% ממנו יכלול מוצרי טיפוח ומוצרים נלווים כגון שעונים מעוררים, כוסות וכיסויים לטלפון הנייד. את הרעיון לשלב בין הלבשה תחתונה למוצרים נלווים לקחה שאלה ממותגים בינלאומיים דוגמת קלווין קליין, ויקטוריה סיקרט ולקוסט. במקביל להרחבת הפעילות של רשת פיקס פועלת דלתא להרחבת הפעילות הסיטונאית של המותג ברשתות אחרות להלבשה תחתונה.

 

דלתא ישראל, שמנהל צביקה שווימר, השלימה את רכישת לודז'יה רוטקס, שהיתה בבעלות משפחות רוטלוי וסובל, בינואר 2014. הרכישה נעשתה לאחר שורת הפסדים שצברה הרשת. בשנים האחרונות קטנה משמעותית פעילות המותג פיקס, ולאחר תוכנית הבראה שקלו בחברה לסגור את הרשת.

 

הרחבת הפעילות של לודז'יה רוטקס היא צעד נוסף בפעילות של דלתא בתחום ההלבשה התחתונה. בשנתיים האחרונות היא רכשה את מותג ההלבשה התחתונה הגרמני שיסר ואת מותג ההלבשה האמריקאי little miss matched שפועל, בין היתר, בקטגוריית הגרביים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x