$
פרסום ושיווק

אחרי קופיקס: אבי כץ מקים רשת סופרמרקטים שתציע את כל המוצרים ב-5 שקלים

לדברי מנכ"ל הרשת, חיים אהרון, מגוון המוצרים יכלול את מרבית הקטגוריות להם זקוק משק הבית. הסניף הראשון צפוי להיפתח בחודש אפריל, כשהכוונה היא לפתוח כ-20 סניפים ברחבי הארץ

נורית קדוש ואורנה יפת 10:0410.11.14

יזם רשת קופיקס אבי כץ, הודיע על הקמת "סופר קופיקס" רשת סופרמרקטים שתציע את כל מוצריה ב-5 שקלים. הסניף הראשון של הרשת צפוי להיפתח בחודש אפריל, כשהכוונה היא לפתוח כ-20 סניפים ברחבי הארץ.

 

הסניפים ימוקמו במרכזי הערים ובשכונות גדולות במתכונת של סופר שכונתי המשתרע על שטח של כ- 150-400 מ"ר.

 

אבי כץ אבי כץ צילום: נמרוד גליקמן

 

מגוון המוצרים יכלול את מרבית הקטגוריות להם זקוק משק הבית, והוא צפוי להשתנות בהתאם להסכמי הסחר עם יצרנים וספקים, שירתמו למהלך ויציעו מוצרים במחירים אטרקטיביים והוגנים ללא פערי תיווך מיותרים. את הרשת החדשה ינהל, מנכ"ל רשת קופיקס חיים אהרון.

 

חיים אהרון מנכ"ל הרשת: "הרעיון הוא לקחת את 600 המוצרים המובילים בצריכה הביתית ולכופף אותם למחיר אחיד של 5 שקלים , אם ע"י הוזלת המותגים הקיימים, יבוא מקביל, ייצור מותגים פרטיים ובניית אריזות בכמויות המתאימות למחיר ובתנאי שהמחיר ביחס לכמות יהיה משתלם".

 

לדבריו, כבר בשלב זה, פנו עשרות יצרנים וספקים, לרשת קופיקס, ולמנהלת הרכש חגית שינובר, עם מגוון רחב של מוצרים שהם מוכנים להציע.

 

"אי אפשר והציבור לא ירצה, להחזיר את הגלגל אחורה", מסרה שינובר, "התהליך רצוי אפשרי ובלתי נמנע. העם איתנו ולשמחתנו גם עשרות ספקים שכבר בודקים את מגוון המוצרים שיוכלו להציע לרשת. יצרנים, ספקים, רשתות, מקבלי החלטות - כולם צריכים להבין ולהפנים, שהציבור הישראלי נמצא כיום במקום אחר. גם מי שידו משגת, לא מוכן להרגיש מנוצל. הצרכן דורש הגינות ונוסחת ההגינות היא פשוטה - ניתן להרוויח פחות על אותו מוצר, למכור הרבה יותר, להיות הוגן עם הצרכן ובסופו של דבר להרוויח ולהמשיך להתפתח".

 

לדברי אבי כץ, "לנגד עיניי עומדת בראש ובראשונה המלחמה ביוקר המחיה. בזמן שכולם מדברים, אנחנו פועלים. קופיקס הוכיחה שאפשר לשנות סדרי עולם בתחום הקפה, ותעשה זאת שוב בתחום הסופרמרקטים.

 

גיל אונגר מנכ"ל הריבוע הכחול לשעבר, " אנו קוראים ליצרנים וספקים קטנים להצטרף אלינו למהפכה בכדי שנוכל להציע את מוצריהם במחיר של 5 שקלים ברשת הסופרמרקטים החדשה ואנו מקווים כי הרשויות והגורמים הרלוונטים לא יעמדו מנגד ויפתחו את השוק ליבוא מקביל על מנת שנוכל לייבא מוצרים במחירים המקובלים בעולם".

 

נפתלי בנט שר הכלכלה תומך בהקמת הרשת והתחייב לפעול ולתרום להצלחתה. "מחירים מורידים במעשים ולא בדיבורים ובקופיקס מיישמים את זה. הרשת החדשה של קופיקס היא בשורה גדולה לצרכן הישראלי ואנו נסייע לרשת בסילוק מכשולים ביורוקרטיים ובפילוס הדרך מול כל חסם ממשלתי, הצלחתם תהיה הצלחה של כולנו. ננקוט באותה הדרך ונסייע לכל יזם שיאפשר למשפחה הישראלית חסכון אמיתי ומשמעותי"

 

קופיקס" שהקימה את סניפה הראשון בספטמבר 2013, עוררה טלטלה בשוק הקפה והמזון. כיום מונה הרשת 40 סניפים, והיא צפויה לסיים את שנת 2014 עם 50 סניפים. מחזור המכירות של רשת קופיקס כבר השנה לצרכן יעמוד על סכום של יותר ממאה מיליון שקל, מהלך שהשאיר בכיסי הצרכנים לפחות מאה מיליון שקל כבר השנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x