$
פרסום ושיווק

עכשיו זה רשמי: קבוצת פוקס רוכשת את הזכיון של מנגו בישראל

פוקס תשלם עבור הזכיון לפונטו הספרדית 3 מיליון שקל. לאלביט הדמיה, בעלת הזכיון בישראל במשך 10 השנים האחרונות, תשלם פוקס 35 מיליון שקל. הקבוצה צפויה השקיע במותג עוד 50 מיליון שקל במשך עשור

אורנה יפת 10:3227.10.14

עכשיו זה רשמי: קבוצת פוקס חתמה על הסכמים מול פונטו הספרדית ומול אלביט הדמיה לרכישת הזכיון של מותג ההלבשה מנגו בישראל.

 

 

פוקס קיבלה מהחברה הספרדית את הזכיון הבלעדי להפעלת רשת חנויות תחת המותג הן בישראל והן בשטחי הרשות הפלסטינית. פוקס תשלם עבור קבלת הזכיון 3 מיליון שקל לפונטו ובחברה מעריכים כי במהלך עשר השנים הראשונות לפעילות תשקיע סכום של 50 מיליון שקל, בנוסף לסכום של 35 מיליון שקל שתשלם לאלביט הדמיה.

 

הסכם הזכיון נחתם ל-10 שנים ממועד הפעלת החנות הראשונה על ידי פוקס עם אופציה ל-10 שנים נוספות בתנאים מסחריים זהים. תקופת הזכיון תחל בינואר 2015 בכפוף לקבלת אישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

 

חנות מרשת מנגו חנות מרשת מנגו צילום: אריאל בשור

 

במקביל, חתמה פוקס עם אלביט הדמיה, בעלת הזכיון בישראל במשך 10 השנים האחרונות, ותרכוש ממנה, כאמור, תמורת 35 מיליון שקל את פעילות החברה בארץ, את הרשת שכוללת 28 חנויות, ריהוט של החנויות, מלאי, ציוד ומועדון הלקוחות. השלמת העסקה מול אלביט צפויה אף היא להתקיים ב-5 בינואר, בהתאם להתקיימות התנאים המתלים.

 

במחצית השנה הראשונה של השנה הגיעו הכנסות מנגו בישראל להיקף של 81.9 מיליון שקל. הרווח התפעולי של החברה הסתכם בתקופה זו ב-7.3 מיליון שקל והרווח הנקי הגיע ל-1.5 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x