$
פרסום ושיווק

קיצוצים בערוץ 10: כ-20 עובדים יפוטרו

המנכ"ל הנכנס יוסי ורשבסקי הודיע כי הפיטורים יהיו של עובדי מטה בערוץ. בנוסף צפוי קיצוץ של עד 60% מהשכר של עובדי הערוץ וחברת החדשות

אופיר דור 15:2420.07.14

צעדי הקיצוץ בערוץ 10 החלו. מנכ"ל ערוץ 10 הנכנס יוסי ורשבסקי הודיע היום (ב') באסיפה לעובדים על קיצוץ רוחבי של 20% מעובדי הערוץ החל מהיום. במסגרת התהליך יפוטרו כ-20 עובדי מטה בערוץ המגיעים ממחלקות כמו כספים, שיווק ומכירות. הפיטורים לא יכללו עובדים מחברת החדשות של הערוץ. 

 

 

יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10 הנכנס יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10 הנכנס צילום: נועם מושקוביץ

 

במקביל הורה ורשבסקי על קיצוץ רוחבי בשכרם של כל עובדי ערוץ 10 כולל חברת החדשות. הקיצוץ יהיה בהיקף של עד 60% מהשכר ויכלול גם את שכרם של בכירי הערוץ. עם זאת, בכל הנוגע לחברת החדשות כל קיצוץ בשכר ידרוש הגעה להסכמות עם ועד העובדים של החברה וכאלה עדיין לא הושגו. עובדי חברת החדשות לא השתתפו באסיפה היום.

 

ככל הנראה לא מדובר בצעדי ההתייעלות האחרונים בערוץ הסובל ממצוקה כלכלית קשה מאז עזיבתו של רון לאודר, הפטרון העיקרי שלו בסוף 2013. בעל השליטה בערוץ יוסי מימן אינו מזרים כסף לערוץ מאז המשבר שפקד את עסקיו הציבוריים בעקבות הפסקת הזרמת הגז ממצרים, והערוץ צריך לפעול ממקורותיו העצמאיים בלבד.

 

ורשבסקי הודיע להנהלת הערוץ על הקיצוצים מיד לאחר חזרתו לערוץ בשבוע שעבר, כשמטרתם להתאים את ההוצאות למציאות הנוכחית בערוץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x