שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

עיריית ת"א משכה את הערעור לעליון נגד פתיחת מרכולים בשבת

בעירייה מסבירים כי הערעור שהגישה בשנה שעברה נגד החלטת בית המשפט העליון על סגירת עסקי המזון בשבת בעיר התייתר כעת עם החלטת שר הפנים גדעון סער בנושא ומכריזה: "בכל מקרה תמשיך העירייה לפעול על מנת לשמור על תל אביב-יפו כעיר ללא הפסקה"

נורית קדוש 18:5702.07.14

החלטת שר הפנים גדעון סער כי המרכולים והפיצוציות יהיו סגורים בשבת, אילצה את עיריית תל אביב למשוך ערעור ובקשת עיכוב ביצוע שהעירייה הגישה לפני שנה על החלטת בית המשפט העליון לסגור את עסקי המזון בשבת בעיר.

 

בבקשה למשיכת הערעור כתבה העירייה: "בהחלטתו של שר הפנים ביחס לחוק העזר לתל אביב-יפו (פתיחתן וסגירתן של חנויות) אישר שר הפנים חלק מהתיקונים לחוק העזר. לפיכך, ואף כי המבקשת עודנה סבורה, בכל הכבוד, כי פסק דינו של בית המשפט הנכבד קמא שגוי, כמפורט בהודעת הערעור, אין המבקשת רואה טעם בהמשך ניהול הערעור לעת הזו", נכתב העתירה.

 

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה היום כי, "הערעור המדובר הוגש עם בקשה לעיכוב ביצוע במטרה להימנע מסגירת עסקים עד להחלטת שר הפנים בנושא. מאחר והתקבלה החלטה וממילא מדיניות האכיפה היא לשנה ועומדת להסתיים באוגוסט הערעור מתייתר. בכל מקרה תמשיך העירייה לפעול על מנת לשמור על תל אביב-יפו כעיר ללא הפסקה ותפעל בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה על מנת לשמור על צביונה של העיר, כולל פנייה לבית המשפט."

 

סניף של AM:PM בת"א סניף של AM:PM בת"א צילום: יובל חן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x