$
פרסום ושיווק

נחשו כמה זמן יקח לכם לשרוף את הקלוריות מפחית הקולה ששתיתם

מי אמר שצריך לשלם עבור המשקה הפופולרי? קוקה קולה העלתה קמפיין חדש בו היא מדגימה דרך נוספת ובריאה שבה אפשר להרוויח קולה. האם זה משתלם? הדעות חלוקות. צפו בפרסומת

שירות כלכליסט 08:3409.06.14
בקוקה קולה החליטו לעדכן את הצרכנים כמה זמן יצטרכו להתאמן כדי לשרוף את הקלוריות שיצרכו בשתיית פחית קולה. בפרסומת חדשה של ענקית המשקאות, מסביר הכיתוב הנלווה כי האדם הממוצע יצטרך לדווש על אופניים במשך 23 דקות כדי לשרוף את 140 הקלוריות, בשלב זה נכנס לתמונה מכשיר מיוחד שמעניק לצרכנים את הפחית לאחר שהרוויחו אותה בשריפת הקלוריות.

 

"מה אם הייתה דרך חדשה ומהנה לשלם על הקולה? ומה אם ניתן היה לעשות זאת בעזרת האנרגיה שלכם?" שואלת החברה בקמפיין הפרסומי החדש. בהמשך הסרטון מסבירים כי בעבר פחית קולה עלתה 5 סנט, "אך מה אם פחית תעלה רק 10 קלוריות?"

 


 

בסצנה הבאה נראים אנשים המדוושים בהתלהבות על אופניים ענקיים, כששעון עצר מודד לראות כמה זמן לוקח לכל אחד מהם "להרוויח" את הפחית.

 

אולם נראה כי המסר הוא מעט מבלבל, לטענת מומחה שיווק, דיווש במשך 23 דקות אינו החוויה הכיפית ביותר שאפשר לחשוב עליה, והידיעה שזה מה שצריך לעשות כדי לשרוף את הקלוריות, עשויה פשוט להרתיע חלק מהצרכנים מקניית פחית קולה. "הם מציגים את הסיבות מדוע רצוי לא לשתות קולה. 23 דקות על אופניים הן לא מה שמרבית האנשים מגדירים ככיף", הוסיף נשיא חברת מיתוג בראיון לסוכנות החדשות AP.

 

הסרטון ישודר רק ברשתות החברתיות הסרטון ישודר רק ברשתות החברתיות

 

דוברת מטעם קוקה קולה מסרה בתגובה כי הסרטון – שיפורסם ברשתות החברתיות אך לא ישודר בטלוויזיה – נועד להציג "רגעים של הנאה והפתעה" עם קולה, ולהתמודד בצורה קלילה עם נושא איזון האנרגיה.

 

פרסומות ברוח דומה נאסרו בשנה שעברה לפרסום בבריטניה, אך נראה שקוקה קולה החליטה להמשיך ולנסות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x