$
פרסום ושיווק

לא רק קפה ואלכוהול: קופיקס תציע שלגוני נסטלה ב-5 שקלים

הרשת תציע את מבחר מותגי החברה כגון "גומיגם", "פרילי", "טילון אקסטרים" ו"ג'ויה", וכן מבחר שלגונים שיוצעו במחיר של 2 מוצרים ב-5 שקלים

כלכליסט 12:1708.06.14

לא רק קפה ואלכוהול: רשת קופיקס תציע ללקוחותיה מגוון שלגונים של גלידות נסטלה ב-5 שקלים. 

 

הרשת תציע את מבחר מותגי החברה כגון "גומיגם", "פרילי", "טילון אקסטרים" "ג'ויה" ועוד, וכן מבחר שלגונים שיוצעו במחיר של 2 מוצרים ב-5 שקלים. בקופיקס צופים כי במהלך חודשי הקיץ ימכרו ברשת ביותר מ-50 אלף גלידות ושלגונים.

 

מוצרי נסטלה מצטרפים למגוון המוצרים החדשים שמציעה הרשת בתפריט הקיץ החדש שלה וביניהם משקאות ברד בטעמים שונים וקינוחים אישיים ובהם מלבי, וטירמיסו.

  

רשת קופיקס פתחה את סניפה הראשון ב-30 בספטמבר ברח' אבן גבירול בתל אביב. והיא מונה כיום 17 סניפים.

 

לאחרונה השיקה הרשת את "קופיקס בר" שנפתח ברחוב לילינבלום בת"א ומציע משקאות אלכוהול בחמישה שקלים . היזם של הרשת הוא אבי כץ, מייסד קבוצת BEE קמעונאות, נשיא ומייסד קרן ההשקעות "הגשמה".  

 

חגית שינובר, שותפה ומנהלת הרכש של רשת קופיקס: "אנו ממשיכים לרענן ולחדש ולהציע ללקוחותינו מגוון מוצרים במחיר אטרקטיבי תוך שמירה על הקונספט הייחודי של הרשת המציעה מוצרים איכותיים ב-5 שקלים. אנו משלבים בין מותגים ידועים ומוכרים כגון נסטלה, קוקה-קולה ועוד, לבין עידוד מיזמים ועסקים קטנים ושמירה על מוצרים ייחודיים לרשת כדוג' סדרת חטיפי הבריאות שהשקנו לאחרונה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x