$
פרסום ושיווק

מינויים חדשים בקבוצת HOT: ישעיהו רוזנברג מונה למנכ"ל חברת הסלולר

רוזנברג יחליף את אילן צחי בתפקיד מנכ"ל HOT mobile. במקביל הודיעה HOT על מינוי סמנכ"לית רגולציה וסמנכ"ל חטיבה עסקית

אופיר דור 14:3302.04.14

קבוצת HOT הודיעה היום (ד') על סדרה של מינויים לתפקידים בכירים. החברה החליטה למנות את ישעיהו רוזנברג לתפקיד מנכ"ל HOT mobile. רוזנברג מכהן כמ"מ מנכ"ל HOT mobile, זאת מאז הפך אילן צחי למנכ"ל קבוצת HOT בתחילת מרץ ופינה את המשרה בחברה-הבת הסלולרית. כעת הוא מקבל מינוי קבוע לתפקיד. צחי החליף את הרצל עוזר שנותר בתפקיד יו"ר HOT בלבד.

 

הבחירה ברוזנברג (54), שמגיע מהעולמות ההנדסיים והטכנולוגיים, למנכ"ל HOT mobile מפתיעה במיוחד מכיוון שהמיקוד של החברה אמור להיות שיווקי ושירותי. רוזנברג כיהן כסמנכ"ל הטכנולוגיות ב- HOT mobile ובשנים 2012-2005 כסמנכ"ל הנדסה ותפעול הרשת בסלקום. לפני כן עסק מספר שנים בפיתוח ומחקר בנושאי אנטנות, מכ"ם והתפשטות גלים ורדיו.

 

רוזנברג.  המנכ"ל החדש של HOT mobile רוזנברג. המנכ"ל החדש של HOT mobile

 

במקביל קודמה עו"ד מיכל פליישר, כיום מנהלת מערך הרגולציה, לסמנכ"לית הרגולציה של HOT. פלישר (43) מחליפה את לילך טל שעזבה לאחרונה את HOT.

 

מינוי שלישי עליו הודיעה HOT הוא של אילן ברוק לתפקיד סמנכ"ל החטיבה העסקית. ברוק שימש בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל המכירות של HOT mobile ובעבר כמנהל אגף המכירות והסחר בפרטנר. ברוק מחליף את אסי מויאל שביקש לסיים את תפקידו לאחר 4.5 שנים.

 

אילן ברוק אילן ברוק

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x