$
פרסום ושיווק

עיתון "מעריב" לא יודפס ביום ראשון

הנהלת העיתון הודיעה לעובדים שלא להתייצב לעבודה במוצ"ש - מאחר שאין כסף להדפסתו והפצתו; בתחילת השבוע הוגשה בקשה להקפאת הליכים ל"מעריב" ו"מקור ראשון"

אופיר דור 18:4107.03.14

הנהלת "מעריב" הודיעה היום (ו') לעובדים כי ביום ראשון הקרוב לא יודפס העיתון היומי ולכן אין צורך שיתייצבו לעבודה במוצאי שבת. בהודעה שהעביר לעובדים רכז הכתבים ליאור לנדנברג נכתב כי "ביום ראשון לא נדפיס את 'מעריב'. ההנהלה הודיעה שאין יותר כסף להדפסה והפצה". לא ברור האם העיתון יחזור ויופץ בהמשך השבוע הבא.

 

החלטה זאת של ההנהלה מגיעה לאחר שבתחילת השבוע פנה המו"ל של "מעריב" ו"מקור ראשון", שלמה בן צבי, לבית המשפט בבקשה לקבל צו להקפאת הליכים והסדר נושים לשני העיתונים, לאחר שחובותיהם הצטברו ל-130 מיליון שקל. "בתקופה האחרונה החריפה המצוקה התזרימית של החברות, והן אינן מסוגלות לקיים את התחייבותי הן השוטפות במועדן", נכתב בבקשה.

 

שלמה בן צבי שלמה בן צבי

 

בן צבי,שרכש את "מעריב" מידי דסק"ש מקבוצת אי.די.ביבספטמבר 2012, טען בבקשה כי השקיע מאז בשני העיתונאים כ-90 מיליון שקל. למרות זאת, הגיעו החברות למצב שבו "ללא ביצוע הליכים דרסטיים לא ניתן יהיה להמשיך ולקיימן כעסק חי והעיתונאים לא יוכלו להמשיך ולצאת לאור אף לא יום אחת נוסף", לשון הבקשה לבית המשפט.

 

בדצמבר האחרון הכריז בן צבי כי "מעריב" יחזור עד לתקופת החגים לתפוצה שהיתה לו לפני חמש שנים, והצהיר כי העיתון רושם גידול במספר המנויים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x