$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

וודקה בחמישייה: הספקים המובילים ברשת הברים של קופיקס - טמפו ויורו סטנדרט

ל"כלכליסט" נודע כי רשת הברים שמקים מייסד רשת קופיקס, אבי כץ, תציע בין השאר וודקה אבסולוט ורוסקי סטנדרט ב-5 שקלים למשקה. הסניף הראשון ייפתח בשבוע הבא בתל אביב

אורנה יפת 18:1926.02.14

טמפו ויורו סטנדרט יהיו ספקי האלכוהול המובילים שמוצריהם יימכרו תמורת חמישה שקלים בקופיקס בר. ל"כלכליסט" נודע כי ברשת הברים שמקים היזם אבי כץ, מייסד את רשת קופיקס, יימכרו בין השאר וודקת הבית רוסקי סטנדרט שמייבאת חברת יורו סטנדרט, וודקה אבסולוט שמייבאת טמפו, וויסקי בלנטיינ'ס של טמפו, יינות ברקן של טמפו, בירה איגל של טמפו וודקה Vince n Theo ממשפחת וודקה ואן גוך. כל המשקאות יימכרו תמורת חמישה שקלים.

הסניף הראשון של הרשת יושק ביום שני הקרוב ברחוב לילינבלום בתל אביב, הנחשב למוקד בילוי מרכזי. לצדו יוקם סניף רגיל של רשת קופיקס, המציעה קפה בחמישה שקלים.

 

מייסד רשת קופיקס, אבי כץ מייסד רשת קופיקס, אבי כץ צילום: אוראל כהן

 

הסניף הראשון של קופיקס נפתח בספטמבר האחרון, וכיום מונה הרשת שבעה סניפים בתל אביב, ראשון לציון, גבעתיים, חולון, ונתניה. קופיקס פועלת בקונספט של מוצרי טייק אווי במחיר אחיד של חמישה שקלים. לאחרונה החלה הרשת לגוון את מבחר המוצרים הנמכרים בסניפים, ומציעה עוגות בחושות בסוף שבוע ומוצרים כגון כוסות תמורת חמישה שקלים.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x