$
פרסום ושיווק

רגע לפני כניסת חוק הספרים לתוקף: מאבק בין מודן וסטימצקי

3 ימים לפני כניסת חוק הסופרים לתוקף, מחריף המאבק בין סטימצקי וצומת ספרים. הרקע: סירובה של מודן, השותפה בצומת ספרים, לחתום על הסכם מסחרי עם סטימצקי

נורית קדוש 09:5203.02.14

3 ימים לפני כניסת חוק הסופרים לתוקף, מחריף המאבק בין סטימצקי וצומת ספרים. הרקע למאבק: סירובה של מודן, השותפה בצומת ספרים, לחתום על הסכם מסחרי עם סטימצקי. לטענת רוני מודן, מנכ"לית מודן, סטימצקי שקיבלה מההוצאה עד היום הנחה בגובה 50%, דרשה הנחה גבוהה יותר בגובה 62%, "שיעור שבו לא נוכל לעמוד".

בסטימצקי דחו את טענת מודן ואמרו כי היא נובעת מכך שמודן נמצאת בבעלות צומת ספרים: "איננו יודעים מאיפה המספר נלקח, אבל הוא בוודאי סותר את ההסכמים שעליהם חתמנו עם הוצאות אחרות. אנו מציעים למודן להתרכז בפיתוח רשת צומת ספרים שבבעלותה".

 

חנות של סטימצקי. "דרישות הרשת אינן מאפשרות לכסות עלויות" חנות של סטימצקי. "דרישות הרשת אינן מאפשרות לכסות עלויות" צילום: יובל חן

 

בתגובה לדברים, טענה רוני מודן כי היתה שמחה להמשיך למכור לסטימצקי "אבל אני לא יכולה לעשות את זה בכל מחיר. ביקשתי מסטימצקי להמשיך לפעול באותם תנאים, אך דרישות הרשת אינן מאפשרות לי לכסות עלויות. מודן היא קודם כל הוצאת ספרים, והאחזקות שלה בצומת ספרים אינה קשורה לתנאים שביכולתה לתת לקמעונאים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x