$
פרסום ושיווק

עובדי אגף הגבייה ברשות השידור מחרימים את מחליפו של מנהל האגף

מינוי מחליף זמני לסמנכ"ל אבי כ"ץ יצר כאוס באגף הגבייה של רשות השידור. היום תתכנס מליאת הרשות לדון במינוי אילן דה־פריס למנהל הטלוויזיה

אופיר דור 18:0014.01.14

מינויו של מחליף זמני לסמנכ"ל הגבייה המיתולוגי ברשות השידור אבי כ"ץ, שפרש לגמלאות לאחר עשרות שנים בתפקיד, יצר כאוס באגף ועורר את חמתם של חברי ועד עובדי האגף. המחליף הזמני יואב אשכנזי, פרויקטור נדל"ן ברשות ומנהל שירותי מינהל ומטה, בקושי הספיק להיכנס לתפקידו - וכבר גרם לתגובת שרשרת שהסתיימה בפרישתו של יו"ר ועד עובדי האגף אבי חיים.

 

אמיר גילת. מחפש מחליף קבוע לכ"ץ אמיר גילת. מחפש מחליף קבוע לכ"ץ צילום: טל שחר

 

במכתב חריף שפרסם הוועד הוא קרא לכלל עובדי האגף "שלא לשתף פעולה עם אשכנזי עד להודעה חדשה". המכתב נשלח בעקבות פגישה שערך אשכנזי עם נציגי ההסתדרות. לטענת חברי הוועד, בפגישה הודיע אשכנזי על כמה צעדים חד־צדדיים שהוא מתכוון לבצע באגף, כמו ביטול מחלקות ושינויים פרסונליים.

 

"לא ייתכן שאשכנזי נמצא בתפקידו יומיים בלבד כממלא מקום, וכבר עושה מהלכים נגד עובדי אגף הגבייה בטענה שהוא מציל את אגף הגבייה", כתבו חברי הוועד. "לא נשתף פעולה עם כל מנהל שיבוא במטרה לבצע שינויים ללא הידברות כפי שמקובל במגזר הציבורי".

 

מינויו של אשכנזי גרם לפרישת חיים מתפקידו, לאחר שהואשם על ידי חבריו לוועד בשיתוף פעולה עם אשכנזי מאחורי גבם של העובדים. החברים טענו לאחר המהלך כי "פרישתו של יו"ר הוועד מתפקידו בימים קריטיים אלו רק מוכיחה לנו כי נאמנותו אינה ניתנת לעובדי האגף".

 

לדברי עו"ד אלעד מן, היועץ המשפטי של תנועת הצלחה, "אי־הסדרים באגף הגבייה נמשכים, וטוב יעשו כל הגורמים אם ימצאו מנהל ראוי לאגף". בימים אלו פועלת ועדת איתור בראשות יו"ר הרשות אמיר גילת כדי לאתר מחליף קבוע לכ"ץ.

 

מרשות השידור נמסר: "רשות השידור לא מגיבה על רכילות שמופצת חדשות ובקרים על די גורמי אינטרסנטים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x