$
פרסום ושיווק

רונן לוי בחר במתניה שוורץ לשקם את אופיס דיפו וכפר השעשועים

ההיכרות של לוי עם שוורץ החלה לפני כשנתיים, כאשר שוורץ גויס על ידי רשת מגה מקבוצת רבוע כחול לתפקיד סמנכ"ל תפעול ומכירות מגה קמעונאות

נורית קדוש 09:0713.01.14
שבוע אחרי רכישת 65% מהרשתות כפר השעשועים והכל בדולר מידי דודי ויסמן, מינה רונן לוי את מתניה שוורץ למנכ"ל חברת האחזקות ריטייל 3000. תחת חברת האחזקות פועלות מספר חברות בנות בתחום הקמעונאות ובהן אופיס דיפו, כפר השעשועים, הכל בדולר, קנדה מזון, משמש הכפר ו־FOOD STOCK. שוורץ ינהל את הרשתות הקמעונאיות מתחום הנון פוד: אופיס דיפו, כפר השעשועים והכל בדולר.

מתניה שוורץ מתניה שוורץ

 

כזכור, ריטייל 3000 רכשה לאחרונה את רשת אופיס דיפו מידי המפרק שמונה לה, בתמורה ל־1.4 מיליון שקל. לוי הטיל על שוורץ להוביל את ההקמה המחודשת של הרשת ולהרחיב את פעילות רשת כפר השעשועים ורשת הכול בדולר.

 

ההיכרות של לוי עם שוורץ החלה לפני כשנתיים, כאשר שוורץ גויס על ידי רשת מגה מקבוצת רבוע כחול לתפקיד סמנכ"ל תפעול ומכירות מגה קמעונאות. קודם לתפקיד זה, כיהן שוורץ כשנה בתפקיד סמנכ"ל לשיווק גלובאלי ופיתוח עסקי בחברת הספנות צים. אמנם בשני תפקידיו האחרונים כיהן שוורץ פרקי זמן קצרים, אולם קודם לכן עבד במשך שנים בקבוצת שטראוס. בתחילה כיהן כמנהל מכירות ארצי לשוק הפרטי ובהמשך קודם למנכ"ל חטיבת המכירות והלוגיסטיקה. בתפקידו האחרון כיהן שוורץ כמנכ"ל חברת שטראוס בלקן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x