$
פרסום ושיווק

עתיד העובדים של אופיס דיפו: ריטייל תנסה להחזיר 50 מנהלים בדרג הביניים שעברו בינתיים לרשת קרביץ

"למרות שהבטחנו שרק 65% מהעובדים ימשיכו לעבוד באופיס דיפו, אף אחד לא הולך הביתה בינתיים", כך הכריז אתמול במפגש עם עובדי הרשת רונן לוי שהתחייב להעסיק כל עובד שיחפוץ בכך

אורנה יפת 06:5404.12.13
"למרות שהבטחנו שרק 65% מהעובדים ימשיכו לעבוד באופיס דיפו, אף אחד לא הולך הביתה בינתיים", כך הכריז אתמול במפגש עם עובדי הרשת רונן לוי שהתחייב להעסיק כל עובד שיחפוץ בכך.

 

לפני קריסת אופיס דיפו הועסקו ברשת 800 עובדים, וכעת נותרו בה 600 עובדים בלבד, 85% מהם עובדי סניפים, מנהלים ואנשי מכירות והיתר עובדי מטה. הגיל הממוצע של העובדים ברשת הוא 32 ועלות השכר הממוצעת שלהם היא 7,000־6,000 שקל בחודש בלבד. אין ברשת עובדי כוח אדם, ולמרות המשכורות הנמוכות לרוב העובדים יש משפחות וילדים.

 

המנכ"ל המיועד של אופיס דיפו רו"ח קינן ממן המנכ"ל המיועד של אופיס דיפו רו"ח קינן ממן

 

נעמי אוטמזגין, מנהלת משאבי אנוש של אופיס דיפו שנכחה במפגש הצטרפה לדבריו של לוי ואמרה "כל מי שירצה לקחת חלק אמיתי יהיה ברשת ונמצא לו עבודה. ננייד עובדים בין סניפים ונשבץ את מי שירצה לעבוד. זו תקופה קשה שאנחנו נעבור ביחד".

 

אוטמזגין אמרה ל"כלכליסט" כי רשת הציוד המשרדי המתחרה קרביץ ניצלה את המשבר של אופיס ושכרה 50 מעובדי הרשת (כ־7% מכלל העובדים), רובם מהדרג הניהולי. "אנו קוראים לעובדים שעברו למתחרים לחזור בחזרה לרשת".

לדברי אוטמזגין, העובדים יעברו לעבוד תחת ריטייל 3000 ויקבלו את כל התנאים הסוציאליים שהיו להם בתקופה שבה עבדו ברשת תחת אבי מלכה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x