פרסום ושיווק

פוקס חתמה על חוזים לפתיחת 5 סניפים למותג Aerie השייך לאמריקן איגל

עד כה פעל המותג בתוך 23 חנויות אמריקן איגל בקונספט של "חנות בתוך חנות". עם כניסת המותג לארץ אמר הראל ויזל, בעל השליטה בפוקס, כי בכוונת הרשת לפתוח חנויות קונספט עצמאיות של המותג, וכעת קורמת התוכנית עור וגידים

אורנה יפת 08:0613.11.13

הראל ויזל מעמיק את כניסתו גם לשוק ההלבשה התחתונה: ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת פוקס חתמה על חוזים לפתיחת חמישה סניפים של מותג ההלבשה התחתונה Aerie של אמריקן איגל. פרט לחנות של המותג בקניון עזריאלי, שעל פתיחתה כבר דיווחה פוקס, תפתח הרשת ארבעה סניפים נוספים בגרנד קניון בבאר שבע, בקניון חדרה, בקניון השרון בנתניה ובגרנד קניון בחיפה או בקניון אבנת בפתח תקווה - כולם קניונים של מליסרון. הסניפים ייפתחו בחודשים ינואר־פברואר 2014, ובהקמתו של כל סניף תשקיע הקבוצה מיליון שקל.

 

הדמיה של הסניף שייפתח בעזריאלי הדמיה של הסניף שייפתח בעזריאלי

 

Aerie הגיע לישראל בתחילת 2012. עד כה פעל המותג בתוך 23 חנויות אמריקן איגל בקונספט של "חנות בתוך חנות". עם כניסת המותג לארץ אמר הראל ויזל, בעל השליטה בפוקס, כי בכוונת הרשת לפתוח חנויות קונספט עצמאיות של המותג, וכעת קורמת התוכנית עור וגידים.

 

חנות הדגל של Aerie תיפתח, כאמור, בקניון עזריאלי תל אביב בתחילת חודש דצמבר הקרוב על שטח של 150 מ"ר. החנות, שעוברת בימים אלה שיפוצים, תיפתח על השטח שבו פעל מותג ההלבשה אלקוט שפעילותו בארץ הופסקה. לאחר סגירת החנות הפעיל ויזל בקניון חנות זמנית של פוקס הום על אותו שטח, וזו נסגרה לפני שבועות אחדים.

 

בארה"ב וקנדה כולל המותג 135 חנויות עצמאיות ובנוסף הוא נמצא בכל חנויות אמריקן איגל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x