$
פרסום ושיווק

קבוצת ביג תפתח מחר את קניון ביג פאשן דנילוף טבריה

הוקם בשותפות עם היזם דוד דנילוף בהשקעה של 200 מיליון שקל. כולל שטח מסחרי של 13,500 מ"ר על פני שתי קומות

אורנה יפת 17:4124.07.13

קבוצת ביג תפתח מחר (ה') את הקניון השני המקורה בבעלותה. קניון ביג פאשן דנילוף טבריה מתווסף לקניון המקורה הראשון של הקבוצה שפועל בבית שמש.  

ביג טבריה הוקם בשותפות עם היזם דוד דנילוף בהשקעה של 200 מיליון שקל וכולל שטח מסחרי של 13,500 מ"ר על פני שתי קומות. רשתות האופנה הבינלאומיות שפתחו חנויות בקניון הן H&M ואמריקן איגל. כמו כן יפעלו בו חנות קסטרו, פוקס, רנואר, הוניגמן, S WEAR, הודיס, גולברי, דלתא, קרוקס, אלדו, גריפ, סופר-פארם, פוקס הום, קרביץ, סטימצקי ורשתות בתי הקפה גרג, קפה קפה ורולדין.

 

טבריה (ארכיון) טבריה (ארכיון) צילום: shutterstock

 

קבוצת ביג כבר פעילה בעיר טבריה עם מרכז מסחרי פתוח ולדברי חי גאליס, סמנכ"ל הקבוצה, אין חשש שלקוחות יעברו מהקניון הפתוח לקניון הסגור שכן מדובר בשני מוצרים שונים. "זה כמעט אבסורד שבכל אזור הצפון שעוטף את טבריה לא היה עד היום קניון והצרכנים היו צריכים לנסוע יותר משעה כדי להגיע לקניון בחיפה. ביג הוא לא קניון, הוא מרכז קניות פתוח שנותן צרכים והשלמות ואופנת ביסיק זולה. ביג פאשן טבריה יספק גם חוויה ובילוי".

 

בתוך כך, לפני כחודש הסתיים אכלוסו של הבניין החדש בביג אילת. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת השינויים בתמהיל שביצעה הקבוצה, התקבלה החלטה משותפת של שופרסל וביג לסגור את סניף דיל שפעל על 2500 מ"ר, ועל חלק

מהשטח (11,000 מ"ר) תיפתח באוגוסט חנות נייקי אאוטלט בקונספט החדש על ידי החברה הבינלאומית וללא זכיינים.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", נייקי החלה לפתוח בישראל חנויות אאוטלט עצמאיות. יצוין כי ממול לקניון מפעילה שופרסל סניף ענק של 5000 מ"ר. "הכנסנו מותגים בעיקר בתחום האופנה כדי להתמודד יותר טוב עם פארק הקרח החדש באילת ועם קניון מול הים. גם הטיילת בשנים האחרונות התמלאה במותגים ויש גם את קניון מלכת שבא של מליסרון. לעומת ריבוי שטחי המסחר, לא בונים באילת עוד בתי מלון כך שמספר המבקרים לא גדל, וזה דורש גם מאיתנו להתייעל כדי לעמוד בתחרות הגוברת", מסר גאליס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x