שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קמפיין עולמי

קמפיין עולמי: גומרים הולכים

בניגוד לרוב המודעות לקונדומים שעוסקות בתוצאה של אי־שימוש בקונדום - ילדים - היופי במודעה הזאת הוא הכיוון המרענן שלה, המתארת את מה שעובר בראשו של גבר במהלך סקס

טל ריבן 08:4227.06.13

השבוע אני מקנא ביוצר המודעה לקונדום שסיסמתה Enjoy Longer, שזכתה בשבוע שעבר באריה כסף בפסטיבל קאן לפרסום. המודעה בנויה מרצף ארוך של תמונות (139, ספרתי) המתארות את מה שעובר בראשו של גבר המנסה להחזיק מעמד כמה שיותר זמן במהלך סקס. בהתחלה הוא מצליח להתרכז באשה שהוא שוכב איתה, אבל מהר מאוד הוא מתחיל לחשוב על כל דבר אפשרי שיעזור לו להסיח את הדעת: מכתב התראה בדואר, פקק תנועה, טיפול שיניים, איקס עיגול, חריץ של אינסטלטור, שערות בכיור, בייסבול, ג׳וקים, ציפורניים ברגל, ערוץ הקניות, כלב מחרבן, איש עם דבורים על הפנים ועוד.

מתוך הקמפיין לקונדום Tulipan של Y&R מארגנטינה מתוך הקמפיין לקונדום Tulipan של Y&R מארגנטינה

 

הוויז'ואלים המוזרים שהגבר מעלה בראשו ממחישים עד כמה הוא נואש בניסיון שלו למשוך את האקט, וככל שהוא נואש יותר, כך זה מוזר ומשעשע יותר. שנייה לפני הסוף מופיעה תמונה של ישו, וממנה מבינים שאין דרך חזרה. מבריק. התמונה האחרונה ברצף היא הלוגו של חברת הקונדומים וציון התכונה החשובה של המוצר - שהוא עוזר לגבר להחזיק מעמד. אלה מופיעים כחלק אינטגרלי מהקריאייטיב בסוף האקט.

 

המודעות החזקות הן בדרך כלל אלה המצליחות לספר סיפור ולהעביר את הצופה חוויה. במודעה הזאת קל לדמיין את כל מה שהתרחש וליצור בראש סרטון מצחיק ביותר. בניגוד לרוב המודעות לקונדומים שעוסקות בתוצאה של אי־שימוש בקונדום - ילדים - היופי במודעה הזאת הוא הכיוון המרענן שלה, המתעסק כולו בעולם שהרבה יותר קשור למוצר: כל מה שקורה בזמן שמשתמשים בו. המודעה אומרת לך תיהנה מהסקס ותפסיק לחשוב על החריץ בתחת של האינסטלטור שלך.

 

הכותב הוא סמנכ"ל קריאייטיב באדלר חומסקי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x