$
פרסום ושיווק

מייסד כפר השעשועים: "החזרתי אותה מהידרדרות לשפיות"

רונן לוי אמר בעקבות היציאה של הרשת מהפסד תפעולי ברבעון: "גם יובל המבולבל תרם לתוצאות"

גיל קליאן 08:5004.06.13

כפר השעשועים, שתוצאותיה דווחו במסגרת דו"חות החברה־האם אלון רבוע כחול בשבוע שעבר, רשמה זינוק של 25.3% במכירות ברבעון הראשון של 2013 ל־33.2 מיליון שקל, ורשמה אף רווח תפעולי צנוע של 25 אלף שקל לעומת הפסד תפעולי של 2.4 מיליון שקל ברבעון המקביל.

 

רונן לוי, מייסד הרשת שחזר לניהולה בתחילת 2012, אמר ל"כלכליסט" כי השיפור בתוצאות לא נבע מעיתוי חג הפסח, שהשפיע לטובה על קמעונאיות המתנות והאופנה, אלא מחזרתו לניהול הרשת. "בתקופה שלא הייתי בעסק חלה הידרדרות, וכשחזרתי הצלחתי להחזיר את זה לשפיות", אמר. מכירות הרשת השתפרו בין השאר לאור פתיחה של חמישה סניפים חדשים בין הרבעונים (וסגירה של חנות אחת בלבד) ולאור מהלכים שמונה לוי כמו "יבוא נכון, בלעדיות על תחפושות שעיצב יובל כספין, לקחנו את יובל המבולבל כפרזנטור, עשינו ליין איפור עם פנינה רוזנבלום". אלון רבוע כחול מנסה חודשים ארוכים למכור את אחזקתה ברשת. על פי ההערכות לוי עצמו ירכוש את הרשת בסופו של דבר. "אני לא מכחיש את זה, אבל זה עוד מוקדם", הוא אומר.

 

רונן לוי, מייסד ומנכ"ל כפר השעשועים. לא מכחיש שירכוש את הרשת רונן לוי, מייסד ומנכ"ל כפר השעשועים. לא מכחיש שירכוש את הרשת צילום: צביקה טישלר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x