$
פרסום ושיווק

מבשלת הבוטיק פאבו נמכרה ב־5 מיליון שקל ליבואנית ביטבורגר

יבגני טורגובצקי, מבעלי יבואנית האלכוהול א.ג.ת.ד: "כיום פאבו מוכרת בשנה בהיקף כספי של 2 מיליון שקל בלבד, אבל אנחנו מצפים להגיע למכירות של 4.5 מיליון שקל בשנה הראשונה וכ־8 מיליון שקל בשנה השנייה"

אורנה יפת 09:0128.05.13
יבואנית האלכוהול א.ג.ת.ד שבבעלות יבגני טורגובצקי חתמה על הסכם לרכישת מבשלת בירת הבוטיק הישראלית פאבו מהבעלים נחי ברגידה ועידן גולקו. היבואנית תרכוש את החברה ותשקיע בה, מהלך שיסתכם בכ־5 מיליון שקל. בכך נכנסת א.ג.ת.ד לראשונה לתחום ייצור הבירה, לאחר שקיבלה לאחרונה את הזיכיון לייבא לישראל את מותגי הבירה של ביטבורגר הגרמנית.

 

מבשלת הבירה פאבו מבשלת הבירה פאבו צילום: ירון ויינברג

 

א.ג.ת.ד רכשה את מבשלת פאבו ואת מרכז המבקרים שלה שנמצאים בזכרון יעקב. המבשלה הוקמה בשנת 2010. הרכישה נעשתה במשותף עם אלכס טורגובצקי, אחיו של יבגני. המבשלה צפויה לעבור שיפוץ והחברה שואפת להרחיב את שיווק המותג לבארים, מסעדות, רשתות שיווק וחנויות פרטיות.

 

"כיום פאבו מוכרת בשנה בהיקף כספי של 2 מיליון שקל בלבד", אמר יבגני טורגובצקי ל"כלכליסט". "אנחנו מצפים להגיע למכירות של 4.5 מיליון שקל בשנה הראשונה וכ־8 מיליון שקל בשנה השנייה. עד עכשיו פאבו בקושי שווקה ומשבוע שעבר התחלנו להפיץ אותה בקיוסקים, ברים, וחנויות מתמחות. כרגע היא מופצת ב־250 נקודות מכירה, אבל להערכתנו תהיה זמינה ב־1,500 נקודות תוך חודשיים".

 

על פי דיווחי א.ג.ת.ד, היא מגלגלת מחזור של כ־100 מיליון שקל בשנה. החברה הוקמה ב־1999 ומייבאת לישראל וויסקי, קוניאק, טקילה ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x