שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

הרשות השנייה קבעה: המירוץ למיליון הכיל תוכן שיווקי "החורג מגבול הסביר"

במהלך התוכנית הופיעו אזכורים רבים למלון הרודס, אתר מיני ישראל, הרץ השכרת רכב ורכבת ישראל. מנכ"לית הרשות השנייה, איילת מצגר: "הרשות תטפל בהפרות אלה בנחישות". רשת: "פעלנו על פי הכללים"

אופיר דור 14:0619.05.13

שני הפרקים הראשונים של תוכנית הריאליטי "המירוץ למיליון" הכילו תוכן שיווקי החורג מגבול הסביר, כך קובעת הרשות השנייה. הרשות פתחה בהליכי הפרה מול זכיינית ערוץ 2 רשת לאחר שבדקה את שני הפרקים ששודרו עד כה, ומצאה כי הפרסום שהופיע בהם מנוגד לכללי הרשות השנייה.

 

במהלך הפרקים הראשונים של המירוץ למיליון הופיעו אזכורים רבים למלון הרודס, אתר מיני ישראל, חברת הרץ השכרת רכב ורכבת ישראל. כך לדוגמה הופיעו במהלך הפרק צילומי תדמית של קרונות רכבת ישראל וצילומים של הלוגו של הרץ השכרת רכב.

 

איילת מצגר איילת מצגר

 

כמו כן, הופיעה חשיפה פרסומית לחברת צים כולל צילומים של מכולות החברה עליהן מופיע הלוגו של צים. צים הינה בבעלות האחים עופר, בעלי השליטה ברשת.

 

מנכ"לית הרשות השנייה בפועל איילת מצגר אמרה כי "הרשות מתכוונת לטפל בהפרות אלה בנחישות ולהבהיר לזכיין שעליו להימנע מהמשך ביצוע הפרות מסוג זה בהמשך העונה".

 

מרשת נמסר: "אנו חולקים על עמדת הרשות כי החשיפה לחברות המסחריות חרגה מגבול הסביר. רשת פעלה ופועלת על פי כללי הרשות השנייה."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x