$
פרסום ושיווק

ההתפטרות של שרון גל: ערוץ 10 ניהל בדיקה משמעתית נגד מגיש "לילה כלכלי"

סערה חדשה בערוץ 10: בערוץ מקיימים בדיקה נגד הכתב שרון גל בעקבות מידע על התנהלות לא הולמת לכאורה. מצד עיתונאי. גל ל"ידיעות אחרונות": "פרשתי מערוץ 10 על רקע אי הסכמות לגבי המשך החוזה שלי"

אופיר דור 10:1616.05.13
ערוץ 10 פתח לאחרונה בבדיקה משמעתית מול מגיש "לילה כלכלי" שרון גל שהודיע על התפטרותו המיידית מהערוץ. גורמים בערוץ סיפרו כי הבדיקה החלה בעקבות מידע שהגיע על התנהגות לא הולמת לכאורה מצד העיתונאי. הבדיקה המשמעתית טרם הסתיימה. מערוץ 10 נמסר בתגובה כי "לא ראוי ולא מכובד להתייחס לתהליך שטרם הסתיים".

 

שרון גל שרון גל צילום: כרמית חסין

 

גל הגיש בערב חג השבועות מכתב התפטרות למנכ"ל הערוץ רפי גינת. במכתב מפרט גל את הסיבות להתפטרותו וביניהן הדרישה ממנו ומטאלנטים אחרים של הערוץ לקצץ בשכרם. בין גל, שיזם והגיש את התוכנית "לילה כלכלי" מאז עלתה לשידור, לבין ערוץ 10 התעוררו גם חילוקי דעות ביחס להפקת התוכנית.

 

"לאחר קצת יותר מ-10 שנות עבודה החלטתי לסיים את עבודתי עם הערוץ. היות שאין בינינו הסכם עבודה תקף מאז חודש דצמבר 2012 אינני מחויב להמשיך לספק שירותים לערוץ ובכל זאת – אם יהיה צורך בכך, אמשיך להגיש את לילה כלכלי בזמן הקרוב", כתב גל לגינת במכתב ההתפטרות.

 

גל מסר בתגובה ל"ידיעות אחרונות": "פרשתי מערוץ 10 אך ורק על רקע אי הסכמות לגבי המשך החוזה שלי".

 

גל הצטרף לחדשות 10 עם הקמתה ב-2003 ושימש ככתב בחיפה וככתב לענייני משטרה של הערוץ. מאז 2009 הוא מגיש את התוכנית "לילה כלכלי" שאותה יזם ואשר נחשבת להצלחה גדולה בערוץ.

 

בשבוע שעבר עלה לשידור "מגזין שישי" החדש של ערוץ 10 בהנחיית אלון בן דוד וטלי מורנו. גל היה חלק מצוות הפרשנים הקבוע של המגזין שכלל גם את העיתונאים רביב דרוקר, נדב איל ובן כספית. המגזין עלה לשידור לאחר תקופה ארוכה שבה ערוץ 10 לא העמיד אלטרנטיבה לתוכניות ליל שישי של הערוצים המתחרים - אולפן שישי של ערוץ 2 וליומן בערוץ 10.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x