$
פרסום ושיווק

לאחר שלוש שנים בקשת - טלי מורנו חוזרת לחדשות 10

המגישה שסומנה בעבר כמחליפתה של מיקי חיימוביץ' תגיש את מגזין שישי החדש של הערוץ עם עמנואל רוזן ואלון בן-דוד

אופיר דור 08:5623.04.13

העיתונאית ומגישת החדשות טלי מורנו חוזרת לחדשות 10 לאחר שלוש שנים בערוץ 2, והיא תגיש את מגזין "שישי" החדש של הערוץ ביחד עם עמנואל רוזן ואלון בן-דוד. מגזין שישי החדש מתוכנן לעלות לשידור בשבועות הקרובים.

טלי מורנו טלי מורנו צילום: תומריקו

 

מורנו עזבה את חדשות 10 בסוף 2009 לאחר כשבע שנים בחברת החדשות ועל אף שסומנה, לפחות בציבור, כמי שעתידה להחליף את מיקי חיימוביץ'. מורנו שידרה בשלוש השנים האחרונות בשידורי "קשת" במסגרתם הגישה את תוכנית הבוקר עם דן שילון, והיתה חלק מצוות התוכנית העולם הלילה בהגשת יעקב אילון.

 

בערוץ 10 הדגישו כי המשא ומתן עם מורנו החל כבר לפני 3 חודשים לאחר כניסתם לתפקיד של מנכ"ל חדשות 10 גולן יוכפז ועורכת תוכנית "שישי" טלי בן עובדיה, ואינו קשור לביקורת שהופנתה כלפי ההרכב הגברי של המגזין המתגבש.

צוות מגזין שישי יורכב מגלריה רחבה של פרשנים וכתבים וביניהם מוטי קירשנבאום, רביב דרוקר, סמדר פלד, נדב איל, שרון גל, גיל ריבה, ועיתונאי סופהשבוע ומעריב לשעבר בן כספית.

 

טלי בן-עובדיה, העורכת הראשית של "שישי" בירכה על החלטתה של מורנו ואמרה כי "טלי חוזרת למקומה הטבעי - חדשות ערוץ 10. זו סגירת מעגל שגורמת לי אושר גדול".

 

גולן יוכפז, מנכ"ל חברת החדשות, אמר כי "הוא שמח באופן אישי לשוב ולעבוד עם טלי, אותה הכרתי לראשונה במסדרונות גלי-צה"ל, ושמח לא פחות על החלק שתיקח בהובלת המגזין החדש בחדשות 10".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x