$
פרסום ושיווק

לא רק חיתולי בייביסיטר: DPL נוגסת בגזרת תחבושות הפרימיום

החברה מתכווונת לבצע השקה מחודשת למותג טופ־פד, מותג ותיק של מפעל התחבושות והחיתולים בקיבוץ עמיר, שפעל עד כה בשוק התחבושות הרגילות

גיל קליאן 08:3310.04.13

אחרי שנכנסה לשוק החיתולים בשיא המחאה החברתית עם מותג החיתולים בייביסיטר שנועד לנגוס במותגי הפרימיום של חוגלה קימברלי ופרוקטר אנד גמבל, מגיעה DPL הישראלית לשוק התחבושות לנשים - שוק נוסף שנשלט על ידי חוגלה ופרוקטר. חברת DPL מתכוונת להיכנס לשוק תחבושות הפרימיום, שנשלט למעשה על ידי פרוקטר אנד גמבל במותגים אולוויז ואולדיז, ונאמד ב־110 מיליון שקל בשנה. זאת באמצעות השקה מחודשת למותג טופ־פד, מותג ותיק של מפעל התחבושות והחיתולים בקיבוץ עמיר (שבבעלות DPL), שפעל עד כה בשוק התחבושות הרגילות (שוק שמוערך ב־25 מיליון שקל בשנה).

 

חיתולי בייביסיטר חיתולי בייביסיטר צילום: אריאל בשור

 

מנכ"לית החברה עינב אדיב־ברר אמרה אתמול ל"כלכליסט" כי היא צופה שהתחבושות החדשות יימכרו בכל נקודות המכירה - וזאת לעומת מותג החיתולים בייביסיטר שאינו נמכר בשופרסל ובסופר־פארם. כמו כן צופה אדיב־ברר כי התחבושות יגיעו לנתח שוק של 10% בשנת הפעילות הראשונה. לדבריה, החברה תמכור חבילות עם כמות גדולה יותר של תחבושות במחיר נמוך יותר. "בנינו אריזה יותר חסכונית שנותנת פתרון למשפחות", אמרה אדיב־ברר. "מספיק שיש 2–3 בנות במשפחה וזו הוצאה גדולה שאנו נותנים לה פתרון. בסדרה הזו נוציא גם מגבונים אינטימיים אך לא ניכנס לשוק הטמפונים".

 

על התקדמות החברה בשוק החיתולים אמרה אדיב־ברר כי "אנחנו עולים בנתחי שוק. אנשים מרוצים ומבינים שזו לא תופעה חולפת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x