$
פרסום ושיווק

עסקת חבילה: רפי גינת מונה למנכ"ל ערוץ 10 - התוכנית "כלבוטק" תעבור איתו

דירקטוריון ערוץ 10 בחר היום את רפי גינת למנכ״ל ערוץ 10. גינת יחליף את יואב הלדמן שכיהן בחודשים האחרונים כמנכ"ל בפועל של הערוץ, בנוסף לתפקידו כסמנכ"ל הכספים. הלדמן ישמש כמשנה למנכ"ל

רותי לוי 18:1124.01.13

דירקטוריון ערוץ 10 בחר היום (ה') את רפי גינת למנכ״ל הערוץ. גינת יחליף את יואב הלדמן שכיהן בחודשים האחרונים כמנכ"ל בפועל של הערוץ, בנוסף לתפקידו כסמנכ"ל הכספים. הלדמן ישמש כמשנה למנכ"ל.

גינת מנחה את התוכנית התחקירים "כלבוטק" יותר מ-30 שנה. התוכנית משודרת כיום בערוץ 2 באמצעות הזכיינית רשת והיא תעבור יחד עם גינת לעונה חדשה בערוץ 10.

 

רפי גינת. "האיש הנכון במקום הנכון" רפי גינת. "האיש הנכון במקום הנכון" צילום: יוני המנחם

 

גינת שימש בעבר כעורך ראשי של ״ידיעות אחרונות ״ ו״העולם הזה״ ומנהל מחלקת הבידור של הטלוויזיה הישראלית. תוכניתו ״שידור חוקר״ פיענחה פשעים בלתי פתורים וזכתה אף היא לשיעורי צפייה גבוהים מאוד.

 

יו״ר הערוץ, אבי בלשניקוב אמר כי הערוץ עבר תקופה לא פשוטה וכי אישיותו, כישוריו המקצועיים והישגיו הרבים של רפי גינת מציבים אותו כאיש המתאים ביותר להוביל את ערוץ 10 בדרכו החדשה.

 

יו״ר נענע 10 ויו״ר ועדת הכספים בערוץ, מיכל גרייבסקי, מסרה כי: ״גינת הוא האיש הנכון במקום הנכון, ובזמן הנכון, שיוביל את כולנו להיות טובים וחזקים יותר״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x