שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

ערוץ 10 הגיש את כתב התביעה בפרשת מעבר "הישרדות" לרשת

מתכוון לתבוע עשרות מיליוני שקלים בין היתר עקב נזקיו כתוצאה מהעיכוב בהפקת העונה השביעית של הישרדות שהיתה מתוכננת לחודש מאי 2013, דבר שיוביל להקטנת הכנסות הערוץ בין היתר מהכנסות הפרסום

יצחק דנון 13:5020.08.12

אחרי שבשבוע שעבר דחה בית המשפט את בקשת ערוץ 10 לצו מניעה בעניין מעבר הישרדות לרשת, ערוןץ 10 הגיש הבוקר (ב') את כתב התביעה בפרשת הישרדות.

 

בתביעה, שהוגשה באמצעות עו"ד ברוך כצמן ממשרד הרצוג פוקס נאמן, נאמר כי בכוונת הערוץ להגיש תביעה כספית בהיקף עשרות מיליוני שקלים בין היתר עקב נזקיו כתוצאה מהעיכוב בהפקת העונה השביעית של הישרדות שהיתה מתוכננת לחודש מאי 2013 ותידחה לכל המוקדם לסוף אותה שנה, דבר שיוביל להקטנת הכנסות הערוץ בין היתר מהכנסות הפרסום.

 

  צילום: עידו לביא

 

הערוץ מבקש להצהיר כי ההסכם בינו לבין החברה האנגלית CASTAWAY TELEVISION PRODUCTIONS תקף וכי רשת גרמה להפרתו. בין היתר צורף נספח המתאר את ההתכתבויות בין באי כוח הצדדים וכולל טענות כלפי סגנון והתלהמות הצדדים וכולל תגובה של רשת לטענות ערוץ 10.

 

בשבוע שעבר, כאשר בית המשפט דחה את הבקשה, הוא קבע שאין מקום להעניק צו מניעה במעמד צד אחד בלבד. בית השפט דחה את המשך הדיון בתיק נקבע לחודש ספטמבר.

 

ערוץ 10 טען כי הוא מעוניין להמשיך בכל ההכנות לקראת העונה השביעית של התוכנית, וכל יום שעובר מבלי שהערוץ מקדם את הפקת התוכנית גורם לו לנזק עצום.

 

הערוץ טען כי מדובר במקרה קיצוני בו עולם הריאליטי התערבב עם העולם האמיתי כאשר רשת והחברה האנגלית, בחשאי ובניגוד להסכם תקף עם ערוץ 10 ובניגוד להתנהלות שהיתה בינו לבין החברה האנגלית, התקשרו מאחורי גבו של ערוץ 10 בהסכם ביניהן בנוגע להפקת ושידור העונה השביעית של הישרדות, וכאילו מדובר בעוד פרק המצולם באי אקזוטי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x